Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Каталог  /  1  /  Наблискувач для листя

Наблискувач для листя

Декоративно-листяні і квітучі рослини в будинку мають привабливий зовнішній вигляд при чистоті листя. Блиск глянцю відображає якісний догляд і здоровий стан квітів. На сьогоднішній день важливо не тільки поливати, використовувати добриво для декоративно листяних, пересаджувати, обрізати домашні квіти, а й дотримуватися чистоти листя, використовуючи спрей для блиску листя. Але застосовувати його потрібно обережно, суворо дотримуючись рекомендацій виробника.

Особливості використання поліролі для блиску

Еталоном правильного догляду за домашною рослиною є блиск його листя. Полиці спеціалізованих магазинів пропонують велику кількість позицій відповідних засобів. Але важливо пам'ятати, що для деяких видів використання поліролі може стати згубним.

Кімнатні рослини, до яких не можна застосовувати поліроль для квітів:

Поверхня листя домашніх рослин, до яких можна застосувати поліроль блиск для листя, повинна бути гладкою, рівною і блискучою.

Блиск листя за допомогою препаратів

Купити засіб для блиску листя від популярного виробника можна у вигляді рідини або аерозолю. Найчастіше ці препарати багатофункціональні. Вони використовуються не тільки для додання блиску, але і мають широкий спектр дії. Всі засоби для догляду за рослинами проходять випробування і ретельну перевірку.

Кожен виробник засобів для догляду за домашніми рослинами має в своєму арсеналі позиції для забезпечення ефекту глянцю. Препарати формують завершальний штрих і надають блиск і здоров'я квітки на багато років.

Після обробки поверхонь листя надає бездоганний зовнішній вигляд і привабливість. Цей яскравий блиск приховує важливу особливість засобу. Блиск для листя кімнатних рослин, купити який можна в нашому інтернет-магазині, є надійним бар'єром квітів від впливу шкідливих комах і хвороб. Спеціальна плівка, яка утворюється при нанесенні засобу, захищає рослину від шкідливих факторів.

Переваги

За допомогою аерозолю для глянцю можна обробляти не тільки рослини в горщиках, а й букети, композиції. Здоровий блиск не несе небезпеки листю рослини. Всі препарати є екологічно чистими і не порушують біологічний цикл квітів. Одна з переваг поліролів - обмеження осадження частинок пилу.

Якщо блиск для квітів купити в Україні, то можна отримати масу переваг:

Засоби для забезпечення блиску застосовуються регулярно за потребою. Не слід наносити препарат частіше, ніж один раз на тиждень. Купити засіб для полірування листя можна на нашому сайті. Також у нас широкий асортимент товарів для догляду за домашніми квітами, наприклад, добрива для пальм і інші позиції.