Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Каталог  / Kvitofor / Засоби для догляду за рослинами  /  Dr. Сяйво «Kvitofor» наблискувач для листя

Dr. Сяйво «Kvitofor» наблискувач для листя

Dr. Сяйво «Kvitofor» наблискувач для листя

Dr. Сяйво «Kvitofor» наблискувач для листя

Гурт Роздріб

Область застосування і властивості

Dr. Сяйво подвійної дії. Наблискувач для листя кімнатних рослин та зрізаних для букету квітів. Запобігає запиленню листя і надає їм природнього блиску. Засіб також довершить композицію декоративної зелені в букетах, надасть листям лоску. З наблискувачем «Dr. Сяйво» квіти випромінюватимуть свіжість та зберігатимуть свою привабливість. Використовують на рослинах із жорстким або гладким шкірястим листям.

На живих рослинах: Перед обприскуванням очистити листя від пилу. Добре струснути флакон. З відстані 30 – 40 см розпорошити на листя. Для вивчення реакції рослини, випробувати на 2 – 3 листках. Запобігти потраплянню на квіткову пуп’янку. Застосовувати один раз на 3 місяці.
На зрізаних квітах: Обприскувати листя, запобігаючи потраплянню на квіткові пуп’янки.

 

ІПС, суміш ефірних олій, парафіни органічні рідкі, ароматична компазиція.

Після застосування вимити з милом руки та обличчя.
Не розпилювати поблизу відкритого вогню. Під час обробляння не курити і вживати їжу. НЕ допускати потрапляння в їжу і воду.
Зберігати окремо від ліків і харчових продуктів у затіненому місці, недопустимому для дітей, при температурі від -15 до +25 С.
Термін придатності: 18 місяців.
Кількість в упаковці - 9 шт.