Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Каталог  /  Добриво для клумб та саду  /  Добриво для хвойників

Добриво для хвойників

Запах хвойних порід дерев не тільки розслабляє і додає особливу атмосферу, але і є корисним і лікувальним для людей з хворобами дихальної системи. Аромат хвої зміцнює і очищає бронхи. Також він дуже корисний для людей, які страждають від різних алергій.

Види хвойних дерев

Крім того, що хвойні дерева сприятливо впливають на здоров'я людини, вони ще й надзвичайно красиві. Будь-який ландшафтний дизайнер обов'язково порадить прикрасити вашу прибудинкову територію парочкою блакитних ялин чи сосен.

У помірному кліматі прижилися кілька груп хвойних рослин. А саме:

  1. Високорослі (ялини, ялиці, ялівець Скайрокет, туї, тиси).
  2. Карликові (сосни, деякі види туй і ялин).
  3. Повзучі (ялівці, тсуги, чагарники сімейства кипарисів).

Добриво для хвойних рослин

Як і всі інші рослини, хвойні дерева і чагарники вимагають, щоб була підгодівля для хвойних рослин. Саме правильно підібране добриво для хвойників - це гарантія довголіття вашогї рослини.

Компоненти, які входять до складу підгодівлі, насичують коріння дерева потрібними мікроелементами, вітамінами і кислотами. Завдяки правильному харчуванню хвоя росте повноцінно і швидко. Ще в неї поліпшується:

Добриво для хвойних рослин, як і добрива для хризантем, підвищує стійкість до хвороб і паразитів. Також дерево стає сприйнятливим до поганих погодних умов і зміни клімату.

Перед тим як добриво для хвойних купити через інтернет, варто проконсультуватися з фахівцем. Він дасть необхідні рекомендації по підгодівлі саме вашої рослини. Також консультація буде актуальна при покупці добрива для садових рослин.

Не варто забувати також про запобіжні заходи. Адже добрива складаються з хімічних елементів, які можуть пошкодити шкірний покрив і спричинити опік слизової оболонки. Працювати варто в рукавичках, а при попаданні засобу на шкіру промити великою кількістю води.

Добриво для хвойників, ціна якого не велика, потрібно використовувати з моменту посадки саджанця. Адже саме цей період є для дерева найбільш стресовим. І якщо ви все зробите правильно, то на вашій присадибній ділянці будуть красуватися декоративні лісові красуні. А повітря наповниться свіжістю і запахом щастя.