Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Каталог  / Чистий лист / Добриво кристалічне "Чистий лист" 900 г  /  Кристалічне добриво «Чистий лист» для хвойних рослин

Кристалічне добриво «Чистий лист» для хвойних рослин

Кристалічне добриво «Чистий лист» для хвойних рослин

Кристалічне добриво «Чистий лист» для хвойних рослин

Гурт Роздріб

Область застосування і властивості

 «ЧИСТИЙ ЛИСТ» презентує комплексне добриво, що дає найкращий результат:
1. Сприяє швидкому, здоровому і гармонійному розвитку рослин;
2. Збільшує кількість хвої та покращує її колір, роблячи гілки більш пишними та яскравими за рахунок високого вмісту мікроелементів;
3. Підвищує стійкість дерев до захворювань і несприятливих погодних умов, запобігає пожовтінню та обсипання хвої;
4. Забезпечує рослини повноцінним, безперервним живленням, компенсує дефіцит макро- і мікроелементів. Відмінно поєднується з органічними добривами;
5. Змійнює кореневу систему рослини;
6. Ефективне і просте в застосуванні.

Полив (залежно від виснаження ґрунту) 1-2 мірні ложки розчинити в 5-9 літрах води або 0,5-1 мірні ложки на 2-4,5 літра. Поливати 2-4 рази на місяць.
Сухе внесення (після внесення рясно полити водою) 5 ложок змішати з 1-2 кг сухого розсипчастого піску або ґрунту  і рівномірно розподілити на площу 1-3 м2  1 раз на місяць.

 

Макроелементи (%): N – 15; P2О5 – 10; K2О – 18,5.
Мезоелементи (г/кг): S - 60, MgO - 3,2.
Мікроелементи (г/кг): Бор (В) – 0,31; Залізо (Fe) – 1,6; Марганець (Мn) – 0,34; Цинк (Zn) – 0,32; Мідь (Cu) – 0,23; Молібден (Мо) – 0,03; Кобальт (Со) – 0,02.
Вітамінний комплекс (мг/кг): Тіамін (В1) – 110; Аскорбінова кислота (С) – 520; Нікотинова кислота (РР) – 210.

Роботи з обробки слід проводити в рукавичках. При потраплянні на шкіру промити водою з милом. Не допускати потрапляння в їжу і всередину організму. При потраплянні в очі промити великою кількістю води. При потраплянні всередину організму випити 6-8 склянок слабкого розчину перманганату калію у воді і спричинити блювання.
Рекомендації зі зберігання: Зберігати в сухих закритих приміщеннях, в недоступності для дітей місці, окремо від ліків і харчових продуктів при температурі від -20 до +40 С, за вологістю повітря не більше 65%.
Термін придатності: 36 місяців.
Кількість: у ящику – 10 шт.