Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Каталог  /  Клумба та сад  /  Гортензії

Гортензії

Гортензія кімнатна - рослина, що володіє гарним цвітінням і компактними розмірами. При вирощуванні культури важливо давати належну підгодівлю. Добриво для гортензії забезпечує необхідний ресурс поживних речовин, щоб рослина активно розвивалося і цвіла.

Особливості добрив для гортензії

Кімнатна гортензія проявляє чутливість до кислого ґрунту. Застосовуючи добрива для кислих грунтів, можна змінювати забарвлення квітів рослини. Експериментуючи з підгодівлею, можна отримати оригінальний вид з унікальним відтінком. Підкислення грунту краще проводити з одного боку горщика.

Добрива для гортензії кімнатної застосовується 2 рази в місяць в період з весни до закінчення літа. Мінеральні добавки не повинні бути лужними. Такі препарати гублять культуру. Підійдуть підгодівлі для азалій та рододендронів. Яскравість пелюсток можна отримати при застосуванні мікроелементів з будь-яким показником кислотності.

Поради по догляду за Гортензією

При утриманні в будинку Гортензії важливо забезпечити прохолодне повітря 20-22 градуси. Рослина любить підвищену вологість грунту, тому полив повинен бути рясним. Гортензія погано реагує на застій води в піддоні. У холодну пору року поливати квітку потрібно рідше до початку появи бутонів. Вологість повітря повинна бути високою. Особливо важливо простежити за цим, коли горщик розташовується біля теплообігрівача. В цьому випадку може виручити зволожувач.

Додаткові відомості

Кімнатна гортензія має високу стійкість до появи шкідливих комах і болячок. Для профілактики використовується підгодівля для гортензій, а також марганець, який слід додати в воду в невеликій кількості. Дана добавка виконує знезараження землі і захист для кореневої системи.

Використання добрива

Добриво для гортензій, купити яке можна в нашому інтернет-магазині, слід додавати в воду раз на два тижні, а також при активному зростанні. Органічні добавки гортензії не потрібні.

Щоб отримати блакитне цвітіння культури використовується Гортензія - добриво для кольору. До їх складу входить алюміній. Виробники продукції вказують спосіб застосування і дози на етикетці. Отримати незвичайне забарвлення рослини можна тільки у різнобарвних представників. Білі гортензії не змінюють колір.

При вирощуванні кімнатної гортензії слід ретельно стежити за нею, дотримуючись особливості всіх критеріїв догляду. Підживлення для гортензій, ціна якої доступна, стане надійним помічником і забезпечить здоровий ріст куща. Найчастіше варто звертати особливу увагу на освітленість і полив, тоді гортензія буде радувати господарів частим цвітінням і інтенсивним розвитком.

Гортензія, гібіскус і інші квітучі культури подарують яскраві фарби і затишок приміщенню. Щоб рослини часто цвіли, слід застосовувати добрива для гібіскуса кімнатного, гортензії. Наша компанія пропонує якісні препарати для підгодівлі кімнатних рослин від надійних виробників за доступними цінами