Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Каталог / 1 / Добриво для хризантем

Добриво для хризантем

Декоративна садова хризантема має тисячолітню історію. Вперше вона з'явилася в Китаї, і саме звідти хризантеми були завезені в країни Європи. Ця квітка за багато років стала настільки популярною, що методом селекції вивели велику кількість різновидів хризантем. А в Японії «золота квітка» прикрашає монету і державну емблему.

Осіння квітка

Хризантема не надто примхлива квітка. Саме тому її можна зустріти практично всюди. Деякі види вирощують тільки в теплицях. Буйство фарб починається з середини літа і триває до пізньої осені. Звісно, якщо буде правильна підгодівля для хризантеми.

Садові квіти можна розрізняти по:

Добриво для хризантем

Але які б квіти ви не вибрали, добриво для хризантем садових має бути правильним. Зазвичай, в їх склад входять мікроелементи, макроелементи і вітамінні комплекси. Добриво для хризантем купити в інтернеті досить просто, як і добриво для хвойних рослин. Головне - правильно його застосувати. Якщо рослина отримає більше або менше підгодівлі ніж належить, то квітка може зів'янути. На упаковці чітко прописана інструкція із застосування в різні періоди цвітіння. Якщо ви все ж сумніваєтеся, то можна отримати допомогу консультанта перед тим, як купити добрива для саду.

Якщо розбиратися, що саме дає добриво рослині, то можна виділити наступне.

  1. Стимуляція росту рослини.
  2. Збільшена тривалість цвітіння.
  3. Більша кількість бутонів.
  4. Більш насичений колір і відтінок квітки.
  5. Зміцнення та харчування кореневої системи.
  6. Компенсація відсутніх елементів в грунті.
  7. Стійкість хризантем до хвороб і паразитів.
  8. Витривалість при настанні заморозків.
  9. Стійкість при несприятливих погодних умовах.

Якщо у вас в саду ростуть квіти кулястої форми, то варто застосувати добриво для кулястих хризантем. Воно зміцнить стебло, збільшить розмір бутонів.

Які б хризантеми були посаджені в вашому саду, добриво для хризантем, ціна якого не так велика, допоможе уберегти квіти від різних хвороб і паразитів. І саме аромат хризантем з ноткою гіркоти буде радувати вас весь сезон. А яскраві фарби безлічі відтінків будуть піднімати настрій холодними осінніми днями.