Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Каталог  / Чистий лист / Добриво кристалічне "Чистий лист" 300 г  /  Кристалічне добриво «Чистий лист» для хризантем

Кристалічне добриво «Чистий лист» для хризантем

Кристалічне добриво «Чистий лист» для хризантем

Кристалічне добриво «Чистий лист» для хризантем

Гурт Роздріб

Область застосування і властивості

 «ЧИСТИЙ ЛИСТ» презентує комплексне добриво, що дає найкращий результат:
1. Стимулює рясне і довготривале цвітіння, збільшує кількість бутонів, квітів та яскравість відтінків кольорів;
2. Сприяє швидкому і пропорційному зростанню, утворенню більшої кількості вегетативних пагонів. Зміцнює кореневу систему;
3. Забезпечує рослину повноцінним живленням, компенсує дефіцит макро- і мікроелементів
4. Підвищує стійкість до несприятливих погодних умов, заморозків; хвороб і гнилей;
5. Ефективне і просте в застосуванні.

Основне внесення
Восени (під оранку) 5 мірних ложок (30 грам) змішати з 1 літром сухого піску або ґрунту. Отриману суміш рівномірно розподілити навколо 4-5 кущів у відкритому ґрунті або під 7-8 кущів у вазонах.
Навесні 10 мірних ложок (60 грам) розчинити в 9 літрах води. Отриманим розчином поливати під кущ по 1-1.5 літра у відкритому ґрунті або по 0.2-0.4 літра в вазон.
Підживлення (під час усього вегетаційного періоду)
Кореневе підживлення 1-2 мірні ложки розчинити в 5-9 літрах води. Отриманим розчином поливати під кущ по 1-1.5 літра у відкритому ґрунті або по 0.2-0.4 літра в вазон кожні 15-20 днів.
Позакореневе підживлення 0.5-1 мірної ложки розчинити в 9 літрах води. Обприскати листя ввечері, уникаючи сонячного проміння.

 

Макроелементи (%): N – 22; P2О5 – 4.5; K2О – 12.5.
Мезоелементи (г/кг): S – 41, MgO – 3,2.
Мікроелементи (г/кг): Бор (В) – 0,31; Залізо (Fe) – 1,6; Марганець (Мn) – 0,34; Цинк (Zn) – 0,32; Мідь (Cu) – 0,23; Молібден (Мо) – 0,03; Кобальт (Со) – 0,02.
Вітамінний комплекс (мг/кг): Тіамін (В1) – 110; Аскорбінова кислота (С) – 520; Нікотинова кислота (РР) – 210.

Роботи з обробки слід проводити в рукавичках. При потраплянні на шкіру промити водою з милом. Не допускати потрапляння в їжу і всередину організму. При потраплянні в очі промити великою кількістю води. При потраплянні всередину організму випити 6-8 склянок слабкого розчину перманганату калію у воді і спричинити блювання.
Рекомендації зі зберігання: Зберігати в сухих закритих приміщеннях, в недоступності для дітей місці, окремо від ліків і харчових продуктів при температурі від -20 до +40 С, за вологістю повітря не більше 65%.
Термін придатності: 36 місяців.
Кількість: у блоці – 9 шт. У ящику – 54 шт.