Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Каталог  / Чистий лист / Добриво кристалічне "Чистий лист" 300 г  /  Кристалічне добриво «Чистий лист» для хризантем

Кристалічне добриво «Чистий лист» для хризантем

Кристалічне добриво «Чистий лист» для хризантем

Кристалічне добриво «Чистий лист» для хризантем

Гурт Роздріб 32.58 грнВ магазин

Область застосування і властивості

 «ЧИСТИЙ ЛИСТ» презентує комплексне добриво, що дає найкращий результат:
1. Стимулює рясне і довготривале цвітіння, збільшує кількість бутонів, квітів та яскравість відтінків кольорів;
2. Сприяє швидкому і пропорційному зростанню, утворенню більшої кількості вегетативних пагонів. Зміцнює кореневу систему;
3. Забезпечує рослину повноцінним живленням, компенсує дефіцит макро- і мікроелементів
4. Підвищує стійкість до несприятливих погодних умов, заморозків; хвороб і гнилей;
5. Ефективне і просте в застосуванні.

Основне внесення
Восени (під оранку) 5 мірних ложок (30 грам) змішати з 1 літром сухого піску або ґрунту. Отриману суміш рівномірно розподілити навколо 4-5 кущів у відкритому ґрунті або під 7-8 кущів у вазонах.
Навесні 10 мірних ложок (60 грам) розчинити в 9 літрах води. Отриманим розчином поливати під кущ по 1-1.5 літра у відкритому ґрунті або по 0.2-0.4 літра в вазон.
Підживлення (під час усього вегетаційного періоду)
Кореневе підживлення 1-2 мірні ложки розчинити в 5-9 літрах води. Отриманим розчином поливати під кущ по 1-1.5 літра у відкритому ґрунті або по 0.2-0.4 літра в вазон кожні 15-20 днів.
Позакореневе підживлення 0.5-1 мірної ложки розчинити в 9 літрах води. Обприскати листя ввечері, уникаючи сонячного проміння.

 

Макроелементи (%): N – 22; P2О5 – 4.5; K2О – 12.5.
Мезоелементи (г/кг): S – 41, MgO – 3,2.
Мікроелементи (г/кг): Бор (В) – 0,31; Залізо (Fe) – 1,6; Марганець (Мn) – 0,34; Цинк (Zn) – 0,32; Мідь (Cu) – 0,23; Молібден (Мо) – 0,03; Кобальт (Со) – 0,02.
Вітамінний комплекс (мг/кг): Тіамін (В1) – 110; Аскорбінова кислота (С) – 520; Нікотинова кислота (РР) – 210.

Роботи з обробки слід проводити в рукавичках. При потраплянні на шкіру промити водою з милом. Не допускати потрапляння в їжу і всередину організму. При потраплянні в очі промити великою кількістю води. При потраплянні всередину організму випити 6-8 склянок слабкого розчину перманганату калію у воді і спричинити блювання.
Рекомендації зі зберігання: Зберігати в сухих закритих приміщеннях, в недоступності для дітей місці, окремо від ліків і харчових продуктів при температурі від -20 до +40 С, за вологістю повітря не більше 65%.
Термін придатності: 36 місяців.
Кількість: у блоці – 9 шт. У ящику – 54 шт.