Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Каталог  / Чарівна суміш / Добриво "Чарівна суміш"  /  Добриво «Чарівна суміш» універсальне

Добриво «Чарівна суміш» універсальне

Добриво «Чарівна суміш» універсальне

Гурт Роздріб

Область застосування і властивості

ТМ «Чарівна суміш» презентує комплексне, мінеральне та ефективне біодобриво Kvitofor. Його основу становлять органічні, біологічно активні компоненти природнього походження. Добриво містить макро- і мікроелементи, легкозасвоювані органічні сполуки; стимулює активне ґрунтоутворення, відновлює родючість ґрунту, сприяє розвитку потужної кореневої системи й листової поверхні крони, покращує проростання насіння, збільшує врожайність.

Кореневе підживлення (поливання) 1 ковпачок на 2 л води Навесні-влітку: 3-4 рази на місяць Восени-взимку: 1-2 рази на місяць
Позакореневе підживлення (розпорошення) 1 ковпачок на 4 л води 2-3 рази на місяць
Оброблення насіння (замочування) 1 ковпачок на 1 л води На 12-16 годин
Збереження зрізаних квітів 1 ковпачок на 4 л води Заміна розчину через 3-5 днів
Збовтати перед застосуванням

 

Макроелементи (г/л): N - 5, P2О5 - 5, K2О - 5;
Мікроелементи (г/л): Сірка (S) – 2,25; Бор (В) – 0,06; Залізо (Fe) – 0,32;   Марганець (Мn) – 0,07; Цинк (Zn) – 0,06; Мідь (Cu) – 0,05; Молібден (Мо) – 0,006; Кобальт (Со) – 0,004.
Вітаміни груп (мг/л): B1 – 22, C – 104, PP – 42.
Гумусові речовини (г/л): 11.

Удобрювати слід у рукавичках; у разі потрапляння на шкіру промити водою з милом; не допускати потрапляння в їжу та всередину організму; у разі потрапляння в очі промити великою кількістю води.
Зберігати в сухому закритому приміщенні, недоступному для дітей місці, окремо від ліків та харчових продуктів при температурі не більше + 40 С, відносна вологість повітря не більше 65%.
Термін придатності: 36 місяців.
Кількість в упаковці - 15 шт.