Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Каталог  / Чистий лист / Добриво "Піджива листова" - позакореневе підживлення  /  Піджива листова «Чистий лист» для квітучих рослин (змінний блок)

Піджива листова «Чистий лист» для квітучих рослин (змінний блок)

Піджива листова «Чистий лист» для квітучих рослин (змінний блок)

Піджива листова «Чистий лист» для квітучих рослин (змінний блок)

Гурт Роздріб

Область застосування і властивості

«Піджива листова» для квітучих рослин, використовується як високоефективний та швидкий засіб для усунення дефіциту поживних речовин листях і гілках рослин. Є також зручним засобом профілактики захворювань всіх видів квітучих рослин.

«Інноваційна формула» добрива містить вітаміни та бурштинову кислоту, саме тому застосування «Підживи листової» підвищує імунітет рослин до хвороб та гнилей, покращує процес кліткового дихання, збільшує енергію рослин, запобігає розвитку хлорозу, підвищує життєздатність рослин, забезпечує швидке зростання крони, стимулює синтез хлорофілу.

Обприскування рослин з гладким, нешорстким листям, при температурі не нижче +20 С. Не обприскувати квіти та бутони. Бажано проводити тестове обприскування на декількох гілках для вивчення індивідуальної реакції. Уникати обробки під прямим сонячним промінням та на протязі. Доповнює кореневе підживлення.

В період покою- раз на два тижні. В період росту – раз на тиждень.
Висота рослини: 0-30см 30-60см 60-90 см 90-120 см Більше 120 см
Кількість доз 1-2 дози 2-3 дози 3-4 дози 4-6 дози Більше 6 доз

 

Макроелементи (мг/л): N - 50, P2О5 - 210, K2О - 125;
Мікроелементи (мг/л): Залізо (Fe) - 70, Мідь (Cu) - 50, Магній (Mg) – 40, Марганець (Мn) - 14, Бор (В) - 10, Цинк (Zn) – 4, Молібден (Мо) – 0,3, Кобальт (Со) – 0,6.
Вітаміни груп (мг/л): B – 100, PP – 50, C – 150.
Бурштинова кислота: 200.

Не допускати потрапляння в їжу та всередину організму; при потраплянні в очі промити великою кількістю води; при потрапляння всередину організму терміново спричинити блювання; звернутися до лікаря.
Зберігати в недоступному для дітей місці, окремо від ліків та харчових продуктів при температурі від 0 до +40 С.
Термін придатності: 36 місяців.
Кількість в упаковці - 9 шт.