Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Каталог / 1 / Зимове добриво для газону

Зимове добриво для газону

Добриво для газону на зиму

Газон - багатофункціональний елемент озеленення: він може служити фоном для чудової квіткової клумби, виступати в якості майданчика для ігор або виконувати роль галявини для відпочинку. А щоб покриття з ранньої весни і до золотої осені радувало відсутністю лисин і свіжістю покриву, потрібно правильно підгодовуванняйого до холодів і внести добрива для газону на зиму.

Добриво газону на зиму: основні правила

Добрива для газону весна і літо спрямовані на стимуляцію зростання надземної частини рослин після скошування, і результат помітний практично відразу. По закінченню активного зростання такого видимого ефекту не варто очікувати, однак агротехнічний прийом дуже важливий для підвищення зимостійкості газону. Підживлення газону на зиму, її склад і кількість повинні бути особливими - це дасть можливість отримати стійко пишний покрив в майбутньому сезоні.

При внесенні добрив слід дотримуватися наступних правил:

 

Чим удобрити газон на зиму: застосування добрив

Хорошим рішенням для підгодівлі в даний період є комплексне добриво для газону «Чистый лист» осіннього внесення. На один квадратний метр площі слід взяти 14 мірних ложок, розмішати їх в 3 літрах піску або грунту і розподілити по ділянці.

 Також можна внести органічні або компостні добрива. Щоб уникнути занесення з цими добривами насіння бур'янів, шкідників або збудників грибкових хвороб, слід віддати перевагу перевіреним виробникам.

Правильно підгодовування газону до зими неважко, якщо вибрати потрібний засіб для підгодівлі газону та інші товари в компанії «Квітофор», що реалізує свою продукцію оптовими партіями.