Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Каталог  /  1  /  Добриво для винограду

Добриво для винограду

Правильно доглядати за виноградною лозою до заморозків — забезпечити її зміцнення і підвищити ймовірність отримання високого врожаю в наступні роки. До переліку робіт включені: обприскування лози і її обрізка, запобігання різних шкідників і захворювань, вірно підібрана підгодівля для винограду з урахуванням його виду, віку, району посадки.

Чим восени удобрюють виноград

Після посадки живців, протягом 3-х років досить вносити органіку й мінеральні речовини. Потім лозу потрібно удобрювати перед холодною зимою. Це необхідно, щоб:

Варто мати на увазі, що добриво для винограду не вноситься після його обрізки, коли припинився рух соку по лозі.

Які добрива використовувати при догляді за виноградом

Добриво для винограду (Харків) у власників виноградників користується популярністю. Компанія Kvitofor також пропонує:

Для осінньої підгодівлі багато хто використовує органічне добриво:

На особливу увагу заслуговує добриво для хвойних. Його можна використовувати для зміцнення кормової системи рослини.

Першочерговим завданням виноградаря є забезпечення рослин добривом. Для цього варто купити комплексну підгодівлю для винограду. Це дозволить створювати кращий контакт коренів із грунтом, який насичений добривами; запобігати вимиванню їх із кореневого шару; максимально знижувати перехід добрив у важкодоступні ділянки рослини. Придбання добрива для плодових кущів і правильне їхнє використання - запорука високого врожаю на довгі роки.