Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Каталог  /  1  /  Весняне для газону

Весняне для газону

Добриво для газону навесні

Газон — основний фоновий елемент саду й дачної ділянки. Він займає половину території самої землі. Це невід'ємний атрибут будь-якого ландшафту, тому власники заміського будинку і дачі хочуть бачити красивий і доглянутий газон навколо. Щоб така «зелена краса» була привабливою і не в'яла, після зими її насичують вітамінами і мікроелементами. Для цього необхідні добрива для газону навесні.

Чим удобрити газон навесні

Після холодів, власники земельних ділянок хочуть, щоб їхній газон швидше зазеленів. Бажаного результату не досягти без добрива. Питання, чим удобрити газон навесні, дуже актуальне серед дачників. Після зими грунту дуже не вистачає азоту, а це необхідний компонент на ранніх етапах росту. Саме він сприяє оперативному і здоровому росту «зеленого килима». Гарне добриво газону ранньою весною обов'язково має містити в складі азот, фосфор і калій. У вигляді додаткового компонента можна бор, залізо, мідь і кобальт. Підживлення краще почати після того, як зійде сніг.

Чим удобрити газон влітку і восени

У червні і липні газон потребує корисних макро- і мікроелементи, тому добрива для газону влітку обов'язково повинні мати їх у складі. Найпопулярніше — мінеральне добриво «Чистий лист». Якщо трава не росте, її удобрюють сульфатом амонію. Ще два рази за літній період її підгодовують калійною сіллю. У серпні використовуються фосфорні калійні добавки.

Добриво для газонів восени має підготувати грунт до холодів і морозу. Азотні добрива слід скасувати, користуватися тільки калійно-фосфорними підживлення. Ділянку необхідно удобрювати за 10 днів до настання морозів.

Як підібрати добриво для газонів

Літнє, осіннє або весняне добриво для газону представлено на ринках в широкому асортименті. При виборі підгодівлі, треба враховувати властивості, якими вона володіє.

  1. Фосфор і калій зміцнюють коріння і сприяють активному росту молодих пагонів. Їх вносять у грунт відразу після зими.
  2. Азотні добрива допомагають газону активно проростати навесні і зберігати соковитий зелений колір влітку. Їх краще вносити в грунт в березні або квітні.
  3. Залізовмісних склад потрібен для стимуляції росту. Без цього прикорму трава буде блякло виглядати.

Компанія «Квітофор» виробляє і продає оптом великий асортимент добрив, включаючи підгодівлю газонної трави навесні, влітку і восени. Вибирайте корисну продукцію для трави і насолоджуйтеся «зеленою красою», що виросла на ділянці.