Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Каталог / 1 / Добриво для сурфіній, петуній та пеларгоній

Добриво для сурфіній, петуній та пеларгоній

Декоративні ампельники користуються великим попитом. Багато хто вирощує пеларгонії, сурфінії, петунії. Це дуже красиві рослини, які радують око своїм цвітінням. Щоб вони росли довго і виглядали гідно, необхідно використовувати добрива для петуній. Це посприяє активному розвитку і привабливому зовнішньому вигляду.

Чому ампельники так затребувані?

В сучасних квітниках петунії вважаються ледь не найпопулярнішими рослинами. Існують різноманітні форми, відтінки, розміри. Можуть бути як прості, так і махрові квітки. Розводять кущові і ампельні варіанти. У принципі підходять рослини як для вуличної клумби, так і для прикраси тераси, балкона. Можлива посадка у відкритий грунт, ящик або контейнер. В кожному окремому випадку не обійтися без підгодівлі для петунії, оскільки не всі дні сонячні, та іноді живому організму недостатньо вологи.

Особливості догляду

Зазвичай ростуть петунії, сурфінії з самого початку літа і до перших морозів. У догляді вони максимально не примхливі. Для домашнього вирощування необхідно просто використовувати великий контейнер, додати якісне освітлення, регулярний полив, а також має використовуватися добриво для пеларгонії і сурфіній. Ця формула дозволить досягти кращих результатів, та все ж, час від часу, доведеться видаляти відмерлі квітки.

Оптимальний варіант для підгодівлі - купити добриво «Чистий Лист». Воно допоможе забезпечити повноцінний догляд, буде безперервне живити кореневу систему мікроелементами. Таке добриво для пеларгонії активно стимулює зростання, розвиток кореневої системи. Живий організм взагалі стане більш стійким до посухи або, навпаки, до морозів. Практика показує, що добриво для цвітіння петунії засвоюється на 95%.

Якщо захотілося вирощувати такі квіти на клумбі біля будинку, не варто забувати живити їх вітамінами і мікроелементами. Звичайно, частина з них міститься в грунті, але цього недостатньо. Плюс висаджувати сурфінії необхідно на достатній відстані один від одного. Не потрібно економити місце, на одну таку квітку йде порядком п'яти літрів землі і одного метра. Якщо посадити рослини дуже близько одну до одної, то тоді не допоможуть навіть добрива для сурфінії. Сильні почнуть тиснути на слабких і забирати територію собі.

Зайвим не буде використовувати засоби від шкідників кімнатних рослин, якщо пеларгонії ростуть на підвіконні або балконі. Тоді шанси того, що мошки або інші комахи нападуть на квітку, вкрай низькі. Все буде гаразд і рослина порадує своїм цвітінням. Саме правильний догляд і є запорукою здоров'я, ідеального стану. При розсаджування також рекомендується додавати добрива. Ідеально підійде комплексний тип. Це посприяє зростанню і зробить все для того, щоб грунт прийняв нову квітку.

Важливо додавати підгодівлі в розумних кількостях. Тут не діє принцип: чим більше, тим краще. Рослина не повинна постраждати від надлишку мікроелементів.