Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Каталог / 1 / Добриво для кабачків

Добриво для кабачків

Кабачки

Кабачки - одна з найвибагливіших городніх культур, за що і отримала визнання і любов багатьох дачників. Але, навіть кабачкам час від часу потрібно допомагати. У цій статті ми розповімо, чим удобрювати кабачки, коли краще вносити підгодівлю, а також, які добрива найбільш безпечні для здоров'я людини.

Коли найкраще вносити добрива?

Щоб виростити соковиті і смачні кабачки, садівники рекомендують підгодовувати їх тричі:

 

 

Правильна підгодовування  кабачків під час росту значно прискорить процес розвитку рослини, не зашкодивши при цьому плодам і збагативши їх усіма необхідними речовинами.

Важливо: кабачки, як і будь-яка гарбузова культура, потребує рясного поливу. Якщо ви помітили пожовтіння стебел і листя під час активної фази зростання, спробуйте забезпечити кабачок рясним поливом. Якщо це не допоможе, тоді потрібно удобрити кабачки.

Чим удобрювати кабачки?

Добриво кабачків багато в чому залежить від особливостей ґрунту, на якій вони ростуть. Наприклад, торфові грунти потребують компості і перегної, які допомагають стабілізувати рівень кислотності грунту. А ось для глинистого грунту підійде торф. Піщаний грунт потребує додаткового торфі і дерен, які забезпечать рослини необхідними речовинами.

Народні засоби або хімічні добрива?

Відповідь проста - і те, і інше, але в розумних межах. В якості народних засобів можна використовувати компост, золу або настої зі звичайної трави і бур'янів.

При виборі хімічних добрив звертайте увагу на кількість мінеральних речовин. Вони швидко засвоюються і підходять для добрива при будь-яких погодних умовах.

В якості добрива підійде підгодовування для огірків і кабачків «Чистый лист». Вона не тільки допоможе вам підвищити врожайність, але і поліпшить смакові якості плодів. Крім цього, добриво перешкоджає осипання бутонів, підвищує опірність до гнилей та переохолоджень, що особливо корисно в умовах нестабільного клімату. Використовувати добриво дуже просто, крім цього, воно відмінно поєднується з органічними добривами.

Однак, при використанні комбінованого методу підгодовування, не забувайте дотримуватися певних правил. По-перше, не змішуйте золу з мінеральними компонентами. Для початку підгодуйте кабачки хімічним добривом, а на наступний день внесіть золу або вапно. По-друге, краще чергувати органіку і хімію, застосовуючи для різних періодів росту рослини. Підійде комбінація хімія (при посадці у відкритий грунт) + органіка (цвітіння) + хімія (фаза росту). По-третє, використовуйте підгодовування за призначенням. Наприклад, добрива для помідорів допоможуть вам виростити великі соковиті плоди саме помідорів, а не кабачків. Для цієї городньої культури існують свої кошти, які в широкому асортименті представлені в нашому інтернет-магазині.