Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Каталог / 1 / Добриво для троянд

Добриво для троянд

Троянда - це цариця всіх кімнатних і вуличних квітів. Такий титул рослина отримала за дивовижну красу, різноманіття кольорів і тонкий приємний аромат. Однак, при всіх своїх видатних перевагах, даний вид досить примхливий і вимагає певного догляду, умов утримання. Добрива для троянд - це той самий секрет, який дозволить виростити горду красуню в домашніх умовах.

Навіщо троянді добрива

Кімнатні рослини в горщиках вимагають підживлення корисними елементами навіть більше, ніж їх садові «родичі». Так відбувається через те, що коріння знаходяться в замкнутому просторі і швидко вбирають усі розчинені в грунті добрива. Особливо підгодівля для троянд необхідна відразу ж, після фази пробудження. Комплексні добрива дадуть можливість рослині активно розвиватися і набиратися сил перед активною фазою цвітіння, щоб довгий час радувати вас красивими, яскравими і ароматними квітками.

Вносити поживні речовини можна починати з березня приблизно 1 раз в 10-15 днів. Добрива для кімнатної троянди можуть бути як у вигляді рідких складів, так і сухих сумішей. Дуже важливо правильно розподіляти речовини в грунті, уникати надмірного внесення підгодівлі, щоб не спалити кореневу систему. З настанням осені добрива слід скорочувати, а в жовтні-листопаді і зовсім припинити, щоб троянда змогла спокійно «переварити» всі отримані мікро і макроелементи. Любителям кімнатних райських куточків рекомендована також підгодівля для квітучих рослин, яка дозволить іншим різновидам «зелених мешканців» підвіконь і балконів прекрасно почувати себе цілий рік.

Чим удобрювати троянду

Звичайно, в першу чергу підгодівля для троянд в горщику залежить від самої рослини. Однак виділяють загальні елементи, без яких квітка не зможе правильно розвиватися і рости.

  1. Фосфор - його обов'язок сприяти утворенню нових коренів. Також він впливає на розмір і кількість бутонів. У разі нестачі даного макроелементу троянда НЕ зацвіте.
  2. Калій - допомагає продовжити період цвітіння. Крім того, він необхідний, щоб бутони не опадали. Недолік цього елементу позначиться на загальному зовнішньому вигляді і стані куща.
  3. Азот - свого роду стимулятор росту для троянд. З його допомогою рослина розвивається, нарощує міцні пагони і формує красиві, зелені листочки.
  4. Вітаміни і амінокислоти дозволяють рослині швидше вбирати всі перераховані вище корисні речовини, краще рости і розвиватися.

У нашому каталозі є готове збалансоване добриво для троянд, купити яке можна за прийнятною вартістю. Дані склади розроблені спеціально для цього виду рослин і забезпечать йому правильний розвиток і стабільне цвітіння. Можлив вибір позакореневого або кореневого внесення речовини. Також в інтернет-магазині є якісна і недорога підгодівля для фіалок та інші добрива. При виникненні будь-яких запитань можливо отримати консультацію, зателефонувавши за вказаними контактними телефонами.