Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Каталог  /  1  /  Добриво для картоплі

Добриво для картоплі

Купити добрива для картоплі в інтернет-магазині Kvitofor

Картопля - одна з найбільш затребуваних сільськогосподарських культур. Обсяги споживання картоплі кінцевими покупцями і виробничими підприємствами величезні, тому попит на картоплю високий з року в рік. Картопля невибаглива, але для гарного врожаю потрібно використовувати добриво для картоплі. Комплексна підгодівля дозволяє збільшити кількість бульб під кущем і їх розмір, поліпшити смак картоплі і продовжити термін її зберігання. Органічні добрива не дають тієї результативності, яку можна отримати з мінеральної підгодівлею, тому мінеральні склади - краще рішення для фермера.

Купити добрива для картоплі можна в інтернет-магазині Kvitofor. Наша компанія пропонує широкий асортимент мінеральних добавок для підгодовування власного виробництва, в тому числі і для картоплі. При правильному використанні закладається хороша основа для майбутнього врожаю, навіть за умови низького насичення ґрунту поживними речовинами. Наші консультанти допоможуть підібрати добрива і розкажуть про правила їх внесення. Продукцію відправляємо по всій Україні. Також у нас можна підібрати і замовити комплексне добриво для буряка.

Що слід враховувати при підгодовування картоплі

Картопля має відмінну врожайністю і не чутлива до погодних факторів. Відмінні результати можна отримати при вирощуванні культури після зернобобових, озимих зернових. Але посадка картоплі на одному і тому ж місці з року в рік призводить до виснаження ґрунту і зниження врожайності майже вполовину; з'являються захворювання, які важко викорінити.

У числі інших особливостей вирощування картоплі:

  1. Слабо розвинена коренева система картоплі, що не дає рослині засвоювати живильні компоненти їх грунту.
  2. Фази бутонізації та цвітіння - період, коли підгодівлі картоплі варто приділити максимум уваги. У цьому час надземна маса збільшується швидше і починають формуватися бульби, тому зростає і споживання рослиною азоту, фосфору, калію.
  3. Висока потреба в мікроелементах ранніх сортів картоплі. Так, при прискореному формуванні бутонів і періоді цвітіння необхідна більша кількість підгодівлі.
  4. Удобрювати слід і сорти з пізнім періодом вегетації, оскільки урожай формується протягом тривалого періоду.

Поліпшити сходи кущів і посилити їх зростання можна за допомогою комплексних добрив для картоплі.

Види добрива для картоплі

Залежно від походження і складу, все добрива діляться на дві групи - органічні і мінеральні. Органічна підгодівля припускаємо внесення компосту і перегною для насичення ґрунту. Мінеральні добрива для картоплі, які сприяють активному росту культури:

 

 

Добавки можуть бути монокомпонентними або включати цілий ряд мікроелементів. Їх вносять у грунт в два етапи. Спочатку розведення комплексної підгодівлі додають в лунку при посадці. Цей метод більш економічний, оскільки значно зменшується нераціональна витрата речовини, якщо порівнювати з розкиданням на площах.

Далі культури удобрюють добавками в міру їх зростання. Після розпушування грунту, до підгортання рослин, добриво вноситься прикореневим методом. Таку підгодовування картоплі можна виконувати навіть під час дощу. Після сходів і до появи бутонів можна удобрити картопля суперфосфатом, карбамідом, вдаючись до позакореневого методу внесення.

Коли вносити добрива

 

  1. Склади на основі фосфору вносяться восени перед оранкою або навесні, випереджаючи передпосівну культивацію.
  2. Щоб забезпечити оптимальні умови для розвитку кущів, навесні вносяться азотні добрива відповідно до планованої врожайністю. Фосфором і калієм підживлюють з розрахунку 20-30 кг д.р. / га.
  3. Кращим мінеральним добривом для картоплі є комплексне. За одну підгодівлю рослина отримує всі необхідні поживні елементи. Воно особливо ефективно в період бутонізації.

 

Що дає використання добрива для картоплі

При правильному приготуванні та внесення добавок фермер оцінить позитивні результати:

 

 

Купити підгодівлю для картоплі можна в інтернет-магазині Kvitofor. Також ми виробляємо ефективне мінеральне добриво для полуниці з раннім і пізнім періодом вегетації.