Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Каталог / 1 / Добриво для плодово-декоративних та цитрусових рослин

Добриво для плодово-декоративних та цитрусових рослин

Найбільш цікавий спосіб озеленити будинок - виростити плодово-декоративні і цитрусові рослини в діжці. Вони не тільки будуть освіжати повітря, прикрашати приміщення, але і радувати своїми плодами. Звичайно, це вимагає певних зусиль і правильного догляду. Обов'язковою умовою для дозрівання є добриво для цитрусових і плодових рослин.

Вирощування і удобрення цитрусових рослин

Кімнатні цитрусові рослини відмінно освіжають і прикрашають кімнату, підтримують чистоту повітря. А при правильному підході будуть регулярно радувати цвітінням і свіжими плодами.

Виростити цитрусове дерево в звичайній квартирі не так вже й складно. Важливо створити умови, близькі до їх рідного середовища проживання. Допоможе в цьому підгодівля для цитрусових. Ці рослини дуже залежні від добрив. Застосовувати її необхідно в період цвітіння і активного дозрівання, а саме з лютого по жовтень. Перш ніж почати удобрювати рослини, слід зволожити грунт. У зимовий період необхідності в харчуванні у них немає. Також підгодівлю не проводять відразу після пересадки.

Є ряд ознак, що вказують на те, що рослині необхідна підгодівля:

Застосовуючи стимулятор росту для цитрусових, можна отримати хороший врожай в найкоротші терміни. Виготовляється він на натуральній основі. Це найкращий помічник садівникам.

Щоб рослина росла і радувала плодами, слід використовувати спеціальне добриво для лимона. На упаковці розміщена інформація, як і в якій кількості, слід підгодовувати цитрус. Необхідно пам'ятати важливе правило: рослину краще не догодувати.

Вирощування і удобрення плодово-декоративних рослин

Озеленити квартиру можна, посадивши екзотичні плодово-декоративні рослини. Вони можуть радувати садівника смачними плодами, але й вимагають постійного догляду. Щоб виростити красиве плодоносне дерево, в залежності від культури, знадобляться добрива для ківі, манго, авокадо, хурми або іншого плоду.

Всі активно зростаючі рослини потребують регулярного підживлення кілька разів на місяць. Наприклад, ананас слід удобрювати раз в 2 тижні в період його вегетації. А ось банан більш вимогливий, його необхідно підгодовувати щотижня. Але також тільки у весняно-літній період. Для цього використовують спеціальні добрива для цитрусових. У крайньому випадку, підійде універсальна підгодівля для квітів.

Правила підживлення:

Купити добриво для граната та інших плодово-декоративних і цитрусових рослин можна на нашому сайті. Так само тут знайдете добрива для листяних кімнатних рослин. Збалансований склад сприяє зростанню, зміцнює рослину.