Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Каталог  /  1  /  Добриво для пальм

Добриво для пальм

Пальми - це дуже ефектні, красиві, але досить примхливі рослини. Для них потрібен особливий догляд, що зводиться не тільки до правильного поливу і відповідному грунту. Добриво для пальм грає ключову роль у вирощуванні даного виду, який чутливо реагує на найменші збої в утриманні. Щоб ця екзотична рослина радувала вас своїм здоров'ям і доглянутістю, ознайомтеся з деякими рекомендаціями щодо її підгодівлі.

Ознаки нестачі підживлення і догляд за пальмою

Головними умовами комфортного життя пальми в будинку або квартирі вважаються:

Згодом навіть найякісніший грунт вичерпує свої запаси корисних речовин і виснажується. Рослина через це недоотримує необхідні мікро- та макроелементи, що призводить до захворювань або навіть загибелі. Ось основні ознаки того, що рослині потрібне добриво для кімнатних пальм:

Своєчасна підгодівля для пальми допоможе уникнути цих неприємних наслідків, і рослина буде радувати вас своїм здоровим і доглянутим виглядом. Поціновувачам екзотичних рослин також рекомендуємо звернути увагу на добриво для орхідей, яке допоможе квітці правильно рости і розвиватися.

Частота і рекомендації внесення підживлення

Добриво для фінікової пальми і для інших різновидів даної рослини, слід вносити під час активного росту, а саме з квітня по вересень з періодичністю - 1 раз в 10 днів. У зимовий період життєві процеси сповільнюються, тому підживлення практично не потрібно.

Існує кілька рекомендацій щодо підживлення:

В каталозі сайту ви можете добриво для пальми замовити за доступною вартістю. Вся наша продукція високої якості, розроблена спеціально для певного виду рослин. Також ми пропонуємо придбати добриво для домашніх квітів і багато іншого.