Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Каталог  /  1  /  Осіннє для газону

Осіннє для газону

 

Добриво для газону восени

Шикарна зелень - краща прикраса вашого двору навесні і влітку. Але щоб газон як можна довше не втрачав свого привабливого смарагдового кольору, потрібно нескладне проведення заходів по його догляду. Однією з таких є підгодівля газону восени, завдяки якій рослини довше зберігають свій природний вигляд.

Осіннє добриво для газону, його основні завдання

Осіння підгодовування газонної трави проводиться з метою:

 

Неодноразові стрижки стимулюють рослини споживати значну кількість поживних мікроелементів для свого відновлення, тому так важливо вносити добрива для газону восени, щоб відновити корисні елементи в грунті. Упор в цю пору року робиться на калійні і фосфорні добрива, які сприяють зміцненню коренів, завдяки чому трава успішно перезимує.

Крім цього, можна удобрювати зелень органікою, вносячи на квадратний метр посіву 4-5 кг добре просіяного компосту або перегною.

Газон також добре реагує на осіннє внесення деревної золи або кісткового борошна, що включають в свій склад поряд з фосфором і калієм, цілий комплекс важливих мікроелементів. Норма внесення варіюється від 15 до 20 грам / квадратний метр зеленого килима.

Якщо вам потрібні ефективні і прості в застосуванні добрива комплексні мінеральні для газонів восени, використовуйте продукцію «Чистый лист».

Осінні добрива для газону: правила внесення

Для правильного виконання підгодівлі слід врахувати:

 

Щоб всі корисні речовини встигли засвоїться і надати свій позитивний вплив, добрива слід вносити не пізніше першої декади жовтня. Робити це краще після випадання опадів або поливу. Крім того, осіння підгодівля ефективна після процедури аерації, щоб поживні речовини глибше проникали в ґрунт і були доступні кореневій системі в повному обсязі. Якщо після внесення підгодівлі опади не очікуються, то газон слід полити.

Вибрати потрібний добриво для газону на зиму або засоби для осінньої підгодівлі ви можете в компанії «Квітофор», що пропонує свою продукцію оптовим покупцям.

Враховуйте дані рекомендації по догляду за газоном, і Вам зовсім нескладно буде підтримати газон в належному вигляді восени.