Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Каталог / 1 / Добриво для орхідей

Добриво для орхідей

Орхідея - це надзвичайно красива і вишукана рослина. У природі вона росте в тропіках, утримуючись кореневою системою за кору дерев. Існує безліч видів фаленопсиса. У домашніх умовах рослина відрізняється особливою примхливістю і вимогливістю у догляді. Добриво для орхідей допоможе йому вирости красивим, пишним і щороку радувати своїх власників новими розкішними квітками.

Особливості підгодівлі фаленопсисов

Варто відразу сказати, що фаленопсиси непрості в утриманні. Підживлювати рослини слід щороку через те, що грунт не зможе забезпечити їх необхідними корисними мікро- і макроелементами. Підгодівля для орхідей відповідає фазам життя рослини в природних умовах. Навесні, коли температура повітря піднімається, вона починає розвиватися, рости. Восени відбувається спад тепла, рослина переходить в стан спокою.

Головне, про що повинні пам'ятати власники-початківці, квітку не можна «годувати» відразу ж, після придбання. Щоб вона максимально освоїлася, потрібен час, затемнений куточок і відсутність поливу.

Рослині необхідні наступні макроелементи:

Вітаміни і амінокислоти потрібні для кращого засвоєння корисних макроелементів. Окремо варто згадати бурштинову кислоту - це ефективний стимулятор цвітіння орхідей. У нашому каталозі завжди можна знайти недорогі, але дуже дієві комплексні підгодівлі для ваших рослин. Також радимо звернути увагу на добрива для квітів у паличках. В асортименті присутні склади тривалої дії, за допомогою яких можливо отримати найкращий результат.

Правила та види добрива орхідей

Розділяють кореневе та позакореневе годування. Останнє використовується для здорових орхідей в якості головного джерела корисних речовин. Позакореневе добриво для фаленопсис - альтернатива кореневому харчуванню. Також воно застосовується, якщо коріння пошкоджені, а рослину потрібно підгодувати. За допомогою позакореневого підживлення можна боротися з хлорозом, стимулювати цвітіння і так далі.

Існує кілька правил підгодівлі:

У нашому інтернет-магазині завжди можна купити добриво для орхідей, щоб отримати ідеальний результат. Вартість продукції приємно порадує вас. Крім того, у нас є різноманітні високоякісні добрива для рослин, кожне з яких розроблено під певний вид.