Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Каталог  /  1  /  Фіалка

Фіалка

Фіалки за правом вважаються справжніми королевами домашніх квітів. Вони мають не тільки неабияку зовнішність, але і особливий характер. Догляд за цими кімнатними рослинами дещо специфічний багато в чому через нестандартний полив. Підхід до підгодівлі сенполій теж трохи інший. Добриво для фіалки дозволить рослинам залишатися здоровими і радувати вас своєю красою.

Як часто підгодовувати фіалку

Традиційне підживлення рослин з безперервним або практично безперервним цвітінням виглядає наступним чином:

У разі, коли рослини раніше відцвітають, зовсім не цвітуть, або умови їх утримання далекі від оптимальних, підгодовувати їх слід трохи рідше. Також не варто годувати квітку одразу ж після пересаджування. У каталозі нашого сайту можна знайти високоякісні добрива для рясного цвітіння фіалок на мінеральній і органічній основах. Також присутнія універсальна підкормка для квітучих рослин.

Особливості та складові підживлення сенполій

Добрива містять всі необхідні макро- і мікроелементи. До перших відносяться:

Якщо фіалка не отримує достатньо мікроелементів, можливе виникнення хлорозів, листочки пожовтіють і почнуть покриватися плямами, скручуватися. Також в добриві повинні міститися вітаміни, амінокислоти для кращого усмоктування в кореневу систему перерахованих вище речовин і посиленого протистояння згубному впливу навколишнього середовища.

Різновиди підгодівлі

Розрізняють кореневе та позакореневе добриво для сенполій. У першому випадку підгодівлю додають в попередньо очищену відстояну або кип'ячену воду для поливу рослин. Причому вводити такий розчин слід на зволожений грунт, ретельно уникаючи попадання на листя або розетки. Оптимальним вважається внесення на наступний день після звичайного поливу квітки водою.

Новачкам краще спочатку уникати позакореневих підживлень, їх слід проводити з особливою обережністю, щоб надмірно НЕ зволожити листя. Для цього бажані спеціальні розпилювачі.

Також варто відзначити, що будь-які процедури по підживлення сенполій оптимально здійснювати у вечірній час. У цей період рослини краще реагують на корисні речовини.

У нашому каталозі ви можете добрива для фіалок купити, вибравши із запропонованого асортименту якісної і недорогої продукції. Також у нас є підгодівля для троянд і багато іншого. Вибирайте тільки найкраще для своїх рослин.