Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Каталог  /  1  /  Літнє добриво для газону

Літнє добриво для газону

Добриво для газону влітку

Газон — ділянка землі, засіяна насінням спеціально підібраних трав. Щоб він підкорював вас привабливим зовнішнім виглядом із ранньої весни й до пізньої осені, необхідно систематично і правильно доглядати за ним: дотримуватися розпорядку стрижки і поливу, вчасно протистояти бур'янів поросли, а також вносити добриво для газонної трави. Залежно від сезону рослини потребують особливої підгодівлі.

Підживлення газонної трави влітку: основні особливості

Літнє підживлення газону потрібно для:

Тому літнє добриво для газону повинно містити ударну дозу азоту і калію, і тільки невелику частку фосфору.

Чим удобрити газонну траву влітку:

  1. Азот - активізує зростання газонної трави і удосконалює її колір, надаючи смарагдовий відтінок. Азот вносять у вигляді аміачної селітри або сечовини, використовуючи по 15-20 грам на квадратний метр посіву після кожного другого скошування трави з травня по першу декаду серпня, а також по одному разу в кінці останнього літнього місяця і вересні.
  2. Калій - забезпечує водно-сольовий баланс посівів, підвищуючи їх стійкість в посушливі періоди і сильну спеку. Вносять у вигляді калійної солі з розрахунку 15-20 грам на квадратний метр двічі протягом літа.
  3. Фосфор - стимулює ріст коренів і активізує накопичення поживних речовин, що підтримує траву взимку, допомагаючи відмінно перенести холоди і морози. Фосфор вносять один раз у вигляді кісткового борошна 100 грам на квадратний метр або у вигляді суперфосфату по 15-20 грам на квадратний метр.

Добриво для газону влітку: коли і як

Зручніше користуватися комплексними добривами для газону «Чистий лист». Вони розроблені фахівцями і мають скрупульозно підібраний склад: так ви будете абсолютно впевнені, що рослини отримують всі потрібні поживні речовини для розвитку і стійкості.

Підживлення трави слід проводити після скошування газону. Поживну суміш можна розчинити у воді і вносити через систему поливу. Ці ж добрива вносять сухим способом, змішавши з грунтом або піском і рівномірно розподіливши по площі, попередньо полив газон і давши листю просохнути.

Компанія «Квітофор» розробила широкий асортимент комплексних добрив для газонів і ігрових майданчиків, у тому числі і добрива для газону осінь. Знайомтеся з продукцією «Чистий лист», щоб ваш двір радував Вас завжди своєю красою.