Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Каталог / 1 / Добриво для капусти

Добриво для капусти

 

 

Капуста білокачанна

Щоб зібрати хороший урожай овочів, використовуються спеціальні підгодовування. Потрібно знати, чим удобрювати помідори, цвітну капусту, огірки, інші городні рослини. Білокачанна капуста особливо потребує підгодовування, при використанні якої овоч буде максимально корисним.

Одним з ефективних добрив є кристалічна підгодовування капусти «Чистый лист». Це концентрований мінеральний склад, який продається в упаковці 300 г. Вибираючи, ніж підгодувати капусту, варто віддавати перевагу перевіреним складам. Добриво «Чистый лист» - кристалічний склад, в якому містяться всі важливі компоненти, щоб забезпечити правильне, швидкий розвиток капусти. Вони знаходяться в доступній для овочів формі, що забезпечує швидкий доступ рослин до необхідних поживних мікроелементів.

Склад

Добриво для капусти «Чистый лист» має збалансований склад. При розробці підгодовування використовувалася спеціальна формула, розрахована на потреби овоча. До складу увійшли наступні елементи:

 

 

 

 

Також до складу входять вітаміни: тіамін 110 мг / кг, аскорбінова кислота 520 мг / кг, нікотинова кислота 210 мг / кг.

Особливості застосування

Вибравши засіб, ніж удобрювати капусту, потрібно ознайомитися з інструкцією виробника. Упаковку концентрату «Чистый лист» розводять в 450 л води. Засіб використовується протягом всього періоду вегетації:

 

 

Підгодовування білокачанної капусти проводиться під корінь або на листя. Якщо планується поливати рослину під кущ, потрібно приготувати суміш з 5-9 л води і 1-2 ложок концентрату. Щоб кропити листя, на 9 л води потрібно 0,5-1 л засобу. Обробка проводиться ввечері або в похмурий день. Цю процедуру проводять не більше 6 разів під час вегетації. Перший раз цю процедуру виконують через 3 тижні після висадки розсади, а другий раз - на 40-й день. Добриво цвітної капусти проводиться за такою ж схемою, як і білокачанної капусти.

Позитивний ефект

Застосування добрива «Чистый лист» дозволяє отримати кілька позитивних ефектів. Переваги використання кристалічної підгодівлі наступні:

 

 

Використовувати кристалічну підгодовування «Чистый лист» можна на всіх видах грунтів. Склад добре поєднується з добривами на органічній основі. Це ефективний засіб просте в застосуванні.

 Запобіжні заходи

Готувати склад потрібно в рукавичках, уникаючи попадання засобу в очі і дихальні шляхи. При попаданні добрива на слизові, потрібно промити їх великою кількістю проточної води.