Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Каталог  /  1  /  Добриво для кактусів і сукулентів

Добриво для кактусів і сукулентів

Кожня домашня рослина любить правильний догляд. Кактуси і сукуленти не є винятком з правил. Саме чітко збалансований комплекс добрив допоможе їм відмінно розвиватися і радувати вас своїми екзотичними квітами. Підгодівля для кактуса повинна бути своєчасною і поєднуватися з освітленням і вологістю, певним температурним режимом.

Чому підгодівля кактусів і сукулентів так важлива

Є помилкова думка, що кактусам досить нормального догляду та підживлення їм зовсім не потрібно. Це зовсім не так. Якщо сукулентам не вистачає будь-яких корисних мікро або макроелементів, це одразу ж позначається на його загальному вигляді. Ось основні ознаки того, що настав час добриво для сукулентів купити:

Також зупинка в рості рослини може сигналізувати про дефіцит марганцю, міді, бору і йоду. Комплексна підгодівля для сукулентів допоможе уникнути перерахованого вище або вирішити вже наявну проблему. Також шанувальникам екзотичних рослин рекомендуємо звернути увагу на добриво для бромелієвих.

Поради по підживленню

Як і більшість рослин, сукуленти починають підгодовувати в березні, з настанням фази зростання. При цвітінні, внесення корисних речовин посилюється. До осені інтенсивність підгодівлі знижується, а взимку і зовсім припиняється.

Ось кілька порад щодо підживлення:

Азот, калій, магній і фосфор є ключовими елементами підживлення, однак, з першим слід поводитися особливо обережно, щоб не нашкодити кореневій системі рослини. Саме тому найкращим рішенням буде купити в Україні добриво для кактуса в комплексному вигляді. У нашому каталозі воно наявне за приємною ціною. Також у нас ви знайдете добриво для цибулинних і багато іншого. Вся продукція високої якості розроблена спеціально для певного виду рослин.