Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Каталог  / STIMUL-NPK / Добриво органічне "STIMUL-NATURAL"  /  STIMUL NATURAL Універсальне для городніх та садових культур

STIMUL NATURAL Універсальне для городніх та садових культур

STIMUL NATURAL Універсальне для городніх та садових культур

STIMUL NATURAL Універсальне для городніх та садових культур

Гурт Роздріб

Область застосування і властивості

STIMUL NATURAL Універсальне для городніх та садових культур — органічне добриво для підвищення врожайності овочевої продукції, покращує лежкість плодів, збільшує масу дозріваючих плодів та ягід Забезпечує рослини повноцінним живленням, компенсує дефіцит макро- і мікроелементів. Підвищує опірність до хвороб, гнилий та переохолодження.

Кореневе підживлення

Плодові дерева 1 ковпачок на 1 л води (полив 2-3 рази на місяць)
Декоративні кущі 1 ковпачок на 1 л води (полив 2-3 рази на місяць)
Овочеві культури 1 ковпачок на 1.5 л води (полив 3-4 рази на місяць)
Газон 1 ковпачок на 1.5 л води (полив 3-4 рази на місяць)
Позакореневе підживлення Овочеві культури 1 ковпачок на 2.5 л (обприскувати рослини 2-3 рази на місяць до повного зволоження листя)

 

 

Макроелементи (г/л): N - 12, P2О5 - 12, K2О - 12;
Мікроелементи (г/л): Бор (В) – 0,25; Залізо (Fe) – 0,31;   Марганець (Мn) – 0,23; Цинк (Zn) – 0,24; Мідь (Cu) – 0,22; Молібден (Мо) – 0,024; Кобальт (Со) – 0,012.
Вітаміни груп (мг/л): B1 – 48, C – 134, PP – 115.
Гумусові речовини (г/л): 19.
Бурштинова кислота (мг/л): 96.
Амінокислоти (мг/л): Метіонін – 40; Гліцин – 40; Лізин – 134; Триптофан – 48.

Удобрювати слід у рукавичках; у разі потрапляння на шкіру промити водою з милом; не допускати потрапляння в їжу та всередину організму; у разі потрапляння в очі промити великою кількістю води.
Зберігати в сухому закритому приміщенні, недоступному для дітей місці, окремо від ліків та харчових продуктів при температурі не більше + 40 С, відносна вологість повітря не більше 65%.
Термін придатності: 36 місяців.
Кількість в упаковці - 9 шт.