Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Каталог  / STIMUL-NPK / Добриво органічне "STIMUL-NATURAL"  /  STIMUL NATURAL для огірків, кабачків та патисонів

STIMUL NATURAL для огірків, кабачків та патисонів

STIMUL NATURAL для огірків, кабачків та патисонів

STIMUL NATURAL для огірків, кабачків та патисонів

Гурт Роздріб

Область застосування і властивості

STIMUL NATURAL для огірків, кабачків та патисонів — органічне добриво для збільшення врожайності овочевої продукції, сприяє активному формуванню зав'язі та збільшенню розмірів плодів. Забезпечує рослини повноцінним живленням, компенсує дефіцит макро- і мікроелементів. Підвищує опірність до хвороб, гнилий та переохолодження.

Спосіб застосування
Кореневе підживлення 1 ковпачок на 1.5 л води (полив 3 – 4 рази на місяць)
Позакореневе підживлення 1-1.5 ковпачка на 2.5 л води (обприскувати рослини 2-3 рази на місяць до повного зволоження листя)

 

Макроелементи (г/л): N - 10, P2О5 - 9, K2О - 14;
Мікроелементи (г/л): Бор (В) – 0,25; Залізо (Fe) – 0,31;   Марганець (Мn) – 0,23; Цинк (Zn) – 0,24; Мідь (Cu) – 0,22; Молібден (Мо) – 0,024; Кобальт (Со) – 0,012.
Вітаміни груп (мг/л): B1 – 48, C – 134, PP – 115.
Гумусові речовини (г/л): 19.
Бурштинова кислота (мг/л): 96.
Амінокислоти (мг/л): Метіонін – 40; Гліцин – 40; Лізин – 134; Триптофан – 48.

Удобрювати слід у рукавичках; у разі потрапляння на шкіру промити водою з милом; не допускати потрапляння в їжу та всередину організму; у разі потрапляння в очі промити великою кількістю води.
Зберігати в сухому закритому приміщенні, недоступному для дітей місці, окремо від ліків та харчових продуктів при температурі не більше + 40 С, відносна вологість повітря не більше 65%.
Термін придатності: 36 місяців.
Кількість в упаковці - 9 шт.