Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Каталог  / Kvitofor / Засоби для догляду за рослинами  /  Dr. Мікро «Kvitofor» від хвороб (змінний блок)

Dr. Мікро «Kvitofor» від хвороб (змінний блок)

Dr. Мікро «Kvitofor» від хвороб (змінний блок)

Dr. Мікро «Kvitofor» від хвороб (змінний блок)

Гурт Роздріб

Область застосування і властивості

Dr. Мікро подвійної дії. Добриво та фунгіцидна добавка для лікування і профілактики комплексу хвороб грибкового походження: білої гнилі, антракнозу, борошнистої роси, мільдью, несправжньої борошнистої роси, оїдіуму, фітофторозу, іржі, плямистості тощо.

Лікування: За перших ознак хвороби обприскати листя рослин з відстані 20 – 30 см. Через 10 – 14 днів обробити повторно.
Профілактика: Рослини, придбані в магазинах та оранжереях і які ростуть в умовах, що сприяють розвитку хвороб, обробляти один раз на місяць.

 

Макроелементи (мг/л): N - 95, P2О5 - 40, K2О - 25;
Мікроелементи (мг/л): Залізо (Fe) - 70, Мідь (Cu) - 5, Магній (Mg) – 40, Марганець (Мn) - 14, Бор (В) - 10, Цинк (Zn) – 4, Молібден (Мо) – 0,3, Кобальт (Со) – 0,6.
Фунгіцидна добавка.

Обробляти в місцях, віддалених від скупчення людей і тварин, використовувати засоби індивідуального захисту. Після оброблення провітрити приміщення. У разі потрапляння в очі або шкіру промити великою кількістю води. Під час оброблення не курити і не вживати їжу. НЕ допускати потрапляння в їжу і воду.
Зберігати окремо від ліків і харчових продуктів у затіненому місці, недопустимому для дітей, при температурі від +5 до +35 С.
Термін придатності: 36 місяців.
Кількість в упаковці - 9 шт.