Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Каталог  / Kvitofor / Засоби для догляду за рослинами  /  Dr. Мікро «Kvitofor» від хвороб

Dr. Мікро «Kvitofor» від хвороб

Dr. Мікро «Kvitofor» від хвороб

Dr. Мікро «Kvitofor» від хвороб

Гурт Роздріб

Область застосування і властивості

Dr. Мікро подвійної дії. Добриво та фунгіцидна добавка для лікування і профілактики комплексу хвороб грибкового походження: білої гнилі, антракнозу, борошнистої роси, мільдью, несправжньої борошнистої роси, оїдіуму, фітофторозу, іржі, плямистості тощо.

Лікування: За перших ознак хвороби обприскати листя рослин з відстані 20 – 30 см. Через 10 – 14 днів обробити повторно.
Профілактика: Рослини, придбані в магазинах та оранжереях і які ростуть в умовах, що сприяють розвитку хвороб, обробляти один раз на місяць.

 

Макроелементи (мг/л): N - 95, P2О5 - 40, K2О - 25;
Мікроелементи (мг/л): Залізо (Fe) - 70, Мідь (Cu) - 5, Магній (Mg) – 40, Марганець (Мn) - 14, Бор (В) - 10, Цинк (Zn) – 4, Молібден (Мо) – 0,3, Кобальт (Со) – 0,6.
Фунгіцидна добавка.

Обробляти в місцях, віддалених від скупчення людей і тварин, використовувати засоби індивідуального захисту. Після оброблення провітрити приміщення. У разі потрапляння в очі або шкіру промити великою кількістю води. Під час оброблення не курити і не вживати їжу. НЕ допускати потрапляння в їжу і воду.
Зберігати окремо від ліків і харчових продуктів у затіненому місці, недопустимому для дітей, при температурі від +5 до +35 С.
Термін придатності: 36 місяців.
Кількість в упаковці - 9 шт.