Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Каталог  / Чистий лист / Добриво кристалічне "Чистий лист" 900 г  /  Кристалічне добриво «Чистий лист» укорінювач для саджанців, насіння, розсади

Кристалічне добриво «Чистий лист» укорінювач для саджанців, насіння, розсади

Кристалічне добриво «Чистий лист» укорінювач для саджанців, насіння, розсади

Кристалічне добриво «Чистий лист» укорінювач для саджанців, насіння, розсади

Гурт Роздріб

Область застосування і властивості

 «ЧИСТИЙ ЛИСТ» презентує комплексне добриво, що дає найкращий результат:
1. Зміцнює життєздатність рослин;
2. Підвищує енергію проростання насіння (в тому числі і газонних трав);
3. Стимулює активне зростання кореневої системи;
4. Пробуджує оптимальний баланс макро- і мікроелементів в зонах активного зростання кореневої системи рослини;
5. Ніжно взаємодіє з паростками.

Полив саджанців і розсади 1-2 мірних ложки розчинити в 5-9 літрах води або 0.5-1 мірної ложки на 2-4.5 літра. Поливати 2-4 рази на місяць.
Позакореневе підживлення саджанців і розсади 0.5-1 мірної ложки розчинити в 10 літрах води. Обприскувати 2-4  рази на місяць.
Замочування насіння 1-2 мірних ложок на 5 літрів води. В отриманому розчині замочувати насіння протягом однієї години, після чого помістити у вологе середовище.

 

Макроелементи (%): N – 12.5; P2О5 – 19; K2О – 14.
Мезоелементи (г/кг): S – 53, MgO – 11.2.
Мікроелементи (г/кг): Бор (В) – 0,31; Залізо (Fe) – 1,6; Марганець (Мn) – 0,34; Цинк (Zn) – 0,32; Мідь (Cu) – 0,23; Молібден (Мо) – 0,03; Кобальт (Со) – 0,02.
Вітамінний комплекс (мг/кг): 840.
Солі гумінових кислот (мг/кг): 5500.
Фітогормони (мг/кг): 300.
Амінокислоти (мг/кг): 1900.
Бурштинова кислота (мг/кг): 2000

Роботи з обробки слід проводити в рукавичках. При потраплянні на шкіру промити водою з милом. Не допускати потрапляння в їжу і всередину організму. При потраплянні в очі промити великою кількістю води. При потраплянні всередину організму випити 6-8 склянок слабкого розчину перманганату калію у воді і спричинити блювання.
Рекомендації зі зберігання: Зберігати в сухих закритих приміщеннях, в недоступності для дітей місці, окремо від ліків і харчових продуктів при температурі від -20 до +40 С, за вологістю повітря не більше 65%.
Термін придатності: 36 місяців.
Кількість: у ящику – 10 шт.