Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Каталог  / Чарівна суміш / Добриво "Чарівна суміш"  /  Добриво «Чарівна суміш» для рослин, що зростають на кислих ґрунтах

Добриво «Чарівна суміш» для рослин, що зростають на кислих ґрунтах

Добриво «Чарівна суміш» для рослин, що зростають на кислих ґрунтах

Добриво «Чарівна суміш» для рослин, що зростають на кислих ґрунтах

Гурт Роздріб

Область застосування і властивості

ТМ «Чарівна суміш» презентує комплексне, мінеральне та ефективне біодобриво Kvitofor. Його основу становлять органічні, біологічно активні компоненти природнього походження. Добриво містить макро- і мікроелементи, легкозасвоювані органічні сполуки; стимулює активне ґрунтоутворення, відновлює родючість ґрунту, сприяє розвитку потужної кореневої системи й листової поверхні крони, покращує проростання насіння, збільшує врожайність.

Кореневе підживлення (поливання) 1 ковпачок на 2 л води Навесні-влітку: 3-4 рази на місяць Восени-взимку: 1-2 рази на місяць
Позакореневе підживлення (розпорошення) 1 ковпачок на 4 л води 2-3 рази на місяць
Оброблення насіння (замочування) 1 ковпачок на 1 л води На 12-16 годин
Збереження зрізаних квітів 1 ковпачок на 4 л води Заміна розчину через 3-5 днів
Збовтати перед застосуванням

 

Макроелементи (г/л): N - 4, P2О5 - 4, K2О - 7;
Мікроелементи (г/л): Сірка (S) – 5; Бор (В) – 0,06; Залізо (Fe) – 0,32;   Марганець (Мn) – 0,07; Цинк (Zn) – 0,06; Мідь (Cu) – 0,05; Молібден (Мо) – 0,006; Кобальт (Со) – 0,004.
Вітаміни груп (мг/л): B1 – 22, C – 104, PP – 42.
Гумусові речовини (г/л): 11.

Удобрювати слід у рукавичках; у разі потрапляння на шкіру промити водою з милом; не допускати потрапляння в їжу та всередину організму; у разі потрапляння в очі промити великою кількістю води.
Зберігати в сухому закритому приміщенні, недоступному для дітей місці, окремо від ліків та харчових продуктів при температурі не більше + 40 С, відносна вологість повітря не більше 65%.
Термін придатності: 36 місяців.
Кількість в упаковці - 15 шт.