Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Каталог / Добриво для городу / Добриво для помідорів

Добриво для помідорів

Підгодовування помідор мінеральним добривом - кращий вибір для ідеального врожаю

Томат давно став однією з найулюбленіших овочевих культур у всьому світі. Його їдять самостійно і в салатах, з нього тиснуть сік, варять соуси і навіть варення. Однак рослини помідорів вибагливі, і не кожному городникові, особливо початківцю, вдається виростити їх на власній присадибній ділянці. Це відбувається через те, що різні регіони і області відрізняються кліматичними показниками, особливостями грунту і так далі. Тому для багатого врожаю необхідно добриво помідорів мінералами.

Підживлення помідор - основні правила застосування добрив

Грамотна підгодовування помідор мінералами в рази підвищує врожайність цієї культури. Крім того, такі плоди порадують вас кращі якості, а смаку і товарного вигляду. Вони будуть довше зберігатися і легше переносити транспортування.

Однак потрібно дотримуватися кількох елементарних правил застосування добрив:

 

 

Замислюючись, ніж підгодувати помідори, вибирайте високоякісну продукцію торгової марки «Чистий аркуш». З її допомогою ви зможете звести до мінімуму всі ризики, пов'язані з внесенням мінеральних добрив при вирощуванні томатів, перців і інших пасльонових. Крім того, рекомендуємо вам звернути увагу на комплексне добриво для капусти, яке не тільки підвищить врожайність даної сільськогосподарської культури, а й поліпшить її смакові якості.

Користь комплексного мінерального добрива для помідор

Знаючі городники на власному досвіді переконалися, що використання лише органічної підгодівлі не вирішить проблему. Допоможе тільки збалансований комплексний мінеральний склад. Отже, якщо ви задумалися, ніж удобрити помідори, сміливо вибирайте «Чистый лист», який нічим не поступається натуральній органіці за вмістом азоту, але на відміну від природних підгодівлі діє практично відразу. Крім цього, дана речовина має наступні переваги:

 

 

Дані добрива для помідор допомагають відновити родючість грунту і в півтора-два рази підвищити врожайність. Крім кількості, поліпшується і якість плодів, їх розмір, смак, форма, колір і термін зберігання, збільшується вміст корисних речовин в томатах, рослини починають плодоносити кілька раніше.

Застосування добрива для помідор

Як вже говорилося раніше, здійснення підгодовування томатів елементарно. Рекомендується основне внесення і підживлення в період плодоношення. Восени перед скопуванням городу 50 г складу або 9 мірних ложок (можливо знайти в упаковці) потрібно змішати з 1-2 л грунту або підсушеного піску. Отриману суміш рівним шаром розподілите по 1м2 грядки.

Наступний етап - весна, безпосередньо перед висадкою томатів в грунт. Розчиніть 80 грам складу (14 мірних ложок) в 9 літрах води. Потрібно залити по 500 мл отриманої рідини під кожен кущ.

У період плодоношення томати можливо підгодовувати двома способами: позакореневе і кореневих. У першому випадку 1-2 мірних ложки розведіть в 9 л води. Отриманою рідиною обприскати рослини. Проводити процедуру слід ввечері, коли немає попадання сонячних променів на культури.

Для кореневого підживлення 2-3 мірні ложки розведіть в 5-10 л води і поливайте під кожен кущ з інтервалом в 15-16 діб.

Компанія «Квітофор» виробляє великий асортимент добрив для різних овочевих культур, таких як підгодовування для кабачків, коренеплодів, баштанних і багато чого іншого. Вибирайте продукцію ТМ «Чистый лист», щоб без зайвих турбот забезпечити відмінний урожай.