Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Каталог  /  1  /  Цибулинні рослини

Цибулинні рослини

Підгодівля для цибулинних рослин - необхідна умова для їх здорового росту і розвитку. Навіть якщо в перший рік рослина буде радувати рясним цвітінням без належного догляду, відсутність добрив позначиться вже в наступному сезоні. З огляду на те, що цибулинні квіти - багаторічні рослини, слід регулярно організовувати підгодівлю для них.

Навіщо потрібні добрива для цибулинних рослин

З усіх кореневих систем, цибулини - найбільш уразливі і вимогливі. Тому вимагають регулярного підживлення, яке забезпечить довголіття і буйне цвітіння. Зручно використовувати спеціальні добрива для цибулинних квітів, що відрізняються збалансованим складом і повністю готові до застосування.

Добриво для амариліса та інших цибулинних відрізняється наступними перевагами:

Для вирощування квітів використовують комплексні підгодівлі або ж спеціальні, наприклад, добрива для кротона. Комплексний стимулятор росту цибулинних квітів відрізняється збалансованим складом, що складається з максимуму корисних активних речовин.

Використовуючи такі підгодівлі, любителі-садівники також можуть виростити домашній сад плодово-декоративних і цитрусових рослин. Спеціальне добриво для цитрусових купити можна на нашому сайті.

Догляд та підживлення цибулинних рослин

Особливої уваги потребують екзотичні цибулинні рослини, вирощувані в горщику. В обмеженому просторі вони швидко вбирають корисні мінерали з грунту і вимагають підгодівлі. Добрива для кислиці, як і добрива для інших рослин, містять у собі азот, калій і фосфор. Мікроелементи сприяють поліпшенню зовнішнього вигляду квітки, забезпечують зростання і тривале цвітіння.

Потрібна підгодівля для квітучих рослин і під час активного росту. В період відпочинку квіти не удобрюють. Перший раз добриво додають, коли рослина викидає стрілку, другий - після того, як воно зупинилося в зростанні.

Є кілька важливих правил підгодівлі.

  1. Перш ніж купити добриво, слід визначитися, як необхідно підгодовувати рослину. Є 2 способи: під корінь або обприскуючи листя. Від цього також залежить частота підживлення.
  2. Добриво слід підбирати в залежності від уподобань вашої рослини.
  3. Враховуйте, наскільки сильно рослина любить полив: помірно або рясно. Добриво можна додавати тільки у вологий грунт.
  4. У період активного росту, підгодівлю потрібно додавати раз в 1-2 тижні.
  5. Не можна додавати добриво рослинам в зимовий період, з листопада по березень, а також, коли вони хворіють або атаковані комахами.

Навіть якщо рослина добре росте і цвіте, її необхідно регулярно підживлювати. Так грунт насичується корисними мінералами. Це запорука краси і багаторічного цвітіння.