Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Каталог / 1 / Добриво для бромелієвих рослин

Добриво для бромелієвих рослин

Бромелієві - різноманітні рослини за своїм зовнішнім виглядом. Раніше всі вони були у родинних стосунках. Зараз же селекціонерам вдалося створити нові досконалі різновиди, які помітно відрізняються один від одного. Наприклад, до бромілієвим відносять ананас і ехмею. Вони різні, але при цьому відносяться до одного сімейства. Досить легко підібрати добриво для бромелієвих, оскільки вони не особливо вибагливі, не вимагають створення якихось спеціальних умов утримання. Цвітуть тривало і користуються великою популярністю у фітодизайнерів.

Найчастіше такі рослини застосовують для оформлення урочистих заходів або подарункових композицій. Не обійтися при створенні букетів без папороті, орхідеї або бромелії. Щоб кожна деталь виглядала стильно, необхідно правильно доглядати за квітами. Багато хто з садівників навіть купують добриво для ананаса. Вони дозволяють краще розвиватися кореневій системі і плоду.

Особливості бромелієвих

Раніше бромелії взагалі не відносили до домашніх рослин. Вони вважалися вихованцями дикої природи, через це садівники часто не отримували плоди або на етапі першого цвітіння ті ж самі ананаси вмирали. Щоб такого не сталося, рекомендується використовувати добриво в паличках. Якісна підгодівля для бромелієвих зробить свою справу, і рослина проживе ще довго.

Зараз представлені різні природні адаптації бромелієвих. Представники цього сімейства помітно еволюціонували, і велика частина з них стала дійсно придатною для домашнього вирощування. Найчастіше на підвіконнях або балконах можна побачити не тільки ананаси, а й більбергія, гусманію, ехмею, тилландсію, неоргелію. Крім ананаса, всі вони відрізняються епіфітним способом життя. Ідеальне місце для них - тропіки, вологе і тепле середовище. Раніше вони селилися в місцях з великим скупченням перегною. Ось чому необхідно купити стимулятор росту для бромелієвих.

Трохи про догляд

Рослини відрізняються погано розвиненою кореневою системою, у них є тільки кріпильні та живильні корені. Але і за ними необхідно правильно доглядати. Допоможуть з цим добрива для ехмеі, купити їх можна у вільному доступі, як і добриво для гузманиії. Якщо в умовах дикої природи харчування бромелії отримували від дощів, туманів, з грунту, то в домашніх умовах підвищену вологу і підгодівлю доведеться надавати спеціально.

Після закінчення цвітіння, рослини відмирають, і цей період зазвичай триває пару років. Як тільки добриво для сукулентів перестає допомагати, листя втрачають своє насичене забарвлення, таку квітку викидають і замінюють на нову. Можливе використання в букеті або композиції. При ретельному догляді є шанс продовжити життя живого організму і зробити так, щоб через два роки він знову зацвів.

Після придбання бромелії не потрібно її відразу ж пересаджувати, вона в цьому не має потреби через погано розвинену кореневу систему. Цілком ймовірно, що частина може пошкодитися при втручанні, і тоді рослина швидко помре.