Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як поливати рослину

Як поливати рослину

Рослинам потрібна вода! Це очевидно. Скільки й коли? Це точно менш очевидно. Кожна рослина має свої власні вимоги до належного зволоження. 

Як часто поливати рослини

Частота поливу рослини залежить від того, який рівень вологи йому потрібен. Хороші емпіричні правила? Квітучі однорічні рослини не люблять надмірної сухості. Сукуленти люблять бути сухими. Овочі, особливо ті, які є соковитими, як помідори, огірки та дині, люблять бути вологими та потребують багато вологи. Такі трави, як базилік, розмарин, чебрець, кріп, орегано та кінза, люблять трохи підсихати між поливами. Інші трави люблять більше вологи.

Існують також такі фактори, як пора року, температура та контейнер для рослини, які впливають на частоту поливу. Протягом вегетаційного періоду (часто навесні та влітку) потрібно більше зволоження, щоб рослини процвітали. Чим спекотніший і сухіший клімат у приміщенні, тим частіше вам потрібно буде поливати. А якщо рослина живе в глиняному горщику або кошику з моху, вона теж потребуватиме вологи частіше. Уважно стежте за рослинами в таких контейнерах і зволожуйте їх частіше, ніж в іншому випадку. 

Великі контейнери з великою кількістю ґрунту для горщиків утримають більше вологи та забезпечать корінням достатньо місця для вбирання води. Чим менший горщик, тим ретельніше вам потрібно буде перевіряти вологість ґрунту.

Коли поливати

Перш ніж поливати рослини, перевірте, чи дійсно вони потребують цього. Простий тест, щоб визначити, чи може ваш зелений приятель потребувати напою, полягає в тому, щоб засунути вказівний палець у землю приблизно на два кісточки пальців. Поливати тільки якщо грунт сухий на дотик. Залежно від клімату дня, горщик, який здається досить вологим вранці, може потребувати вологи пізніше вдень. 

Ще один аспект, який слід враховувати, це час доби. Коріння рослин більш сприйнятливі до поливу вранці та ввечері, ніж вдень. Найкраще вранці, оскільки вечірній полив може дозволити воді залишатися на листках протягом ночі, що може спровокувати грибкові захворювання, такі як борошниста роса.

Скільки води використовувати

Як і інформація вище, скільки вологи потрібно рослині, залежить від самої рослини. Більшість видів насолоджуються хорошим довгим напоєм. І найкраще, якщо надлишки можуть стікати через отвори в нижній частині кашпо. Оскільки коріння зазвичай знаходяться на дні контейнера, добре зволоження гарантує, що рідина досягне коріння. 

Однак це не жорстке правило, тому що необхідна кількість залежить від рослини. Наприклад, сукуленти та кактуси можуть загинути від надлишку води. Іноді ложка забагато!

Досить універсальним є те, що рослини не повинні сидіти у воді, якщо вони не болотні. Ми рекомендуємо, щоб контейнери мали дренажні отвори, а піддони для рослин звільняли від зайвої води. Замочування у воді може не тільки спричинити гниття коренів, але й вбити рослини.

Способи поливу рослини

Деякі прості у використанні методи включають:

Яку воду вибрати

Деякі рослини не переносять хлоровану водопровідну воду, а інші борються з м’якою водою. Використовуйте найчистішу воду, яку тільки можете знайти, наприклад дощову воду, воду, дехлоровану, або воду зворотного осмосу. Хоча дистильована вода не пошкодить ваші рослини, вона може спричинити їх повільніший ріст, ніж рослини, які поливали дощовою або бутильованою джерельною водою. Це може статися тому, що джерельна вода містить природні мінерали та забезпечує ваших зелених друзів необхідними поживними речовинами. 

Рідина кімнатної температури краще, ніж тепла або холодна вода. Просто наповніть лійку після наступного сеансу і залиште до наступного разу. Таким чином, він матиме достатньо часу, щоб досягти ідеальної температури. Майте на увазі, що рослина може вразити як дуже гарячу, так і дуже холодну воду.

Поради щодо популярних рослин

Кожна рослина потребує певної вологи. Ви можете отримати загальне уявлення про те, що люблять сукуленти, кактуси та папороті, переглянувши список нижче.

Сукуленти

Влітку поливайте сукуленти частіше, ніж в інші сезони. Між поливами дайте суміші висохнути, але не поливайте рослини. Коли взимку вони переходять у стан спокою, скоротіть полив до одного разу на місяць. 

Кактуси

Коли ваш кактус активно росте і цвіте (або і те, і інше) навесні та влітку, ретельно поливайте його щоразу, коли компост починає висихати. У період зимового спокою полив потрібно скоротити до мінімуму. Зволожуйте свій кактус лише тоді, коли він починає всихати.

Папороті

У бездощовий період папороть регулярно поливайте і не допускайте повного висихання ґрунту. Шар мульчі товщиною два дюйми навколо коренів може допомогти зберегти їх прохолодою та вологістю. При вирощуванні папороті в кімнатних умовах злегка поливайте її щодня.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...