Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Успіх з весняними цибулинами

Успіх з весняними цибулинами

Коли справа доходить до створення спокусливих фотографій рослин, голландські виробники цибулин - чемпіони. Майже всі фотографії весняних цибулин, які ми бачимо, вироблені в Голландії нідерландською індустрією квіткових цибулин. На їх знімках крупним планом видно досконалість кожної атласної квітки з блискучими краплями роси. Сади цвітуть в ідеально підібраній за часом та кольором пишноті. А як щодо акрів червоних тюльпанів, річок синіх гіацинтів і цілих лісових масивів, застелених крокусами? Ну хіба може хоч один садівник встояти?

Незалежно від того, наскільки великий чи малий ваш сад, майже в кожному є місце для кількох весняних цибулин. Ось кілька порад, які допоможуть вам досягти успіху:

Чим більші - тим краще

У наші дні ви можете купити цибулини майже всюди - включаючи продуктові магазини і гіпермаркети. Завжди звертайте увагу на розмір цибулин, особливо якщо ціна дуже приваблива, адже це можуть бути цибулини маленького розміру. Чим більшого розміру цибулину ви посадите, тим пишнішим буде цвітіння наступної весни. Більша цибулина також збільшує ймовірність того, що ваші цибулини будуть цвісти довше одного року.

Голландські цибулини сортуються за розміром, і авторитетні постачальники цибулин вказують розмір своїх цибулин в діаметрі. Тільки найбільші і високоякісні цибулини можуть бути вказані в списку "максимального розміру". Наприклад, цибулини тюльпанів великого розміру повинні бути не менше 12 сантиметрів в окружності. Цибулини зі знижкою - це цибулини класу B, які не можуть бути кращими.

Перевіряйте якість

Зачаток квітки до кінця літа вже повністю сформований всередині цибулини. Якщо з цибулинами не поводитися обережно, можна пошкодити квітку всередині. Цибулини висихають, якщо їх піддають дії тепла, сухого повітря і світла. Якщо вони занадто вологі, вони можуть запліснявіти або стати м'якими. Шукайте тверді цибулини без великих плям або розрізів. Одна або дві плями цвілі - це нормально, але більша кількість означає, що вони зберігалися неправильно. Цибулина повинна перебувати в стані спокою, а це означає, що ви не повинні бачити коренів. Для досягнення найкращих результатів цибулини слід зберігати в холодильнику з контрольованою вологістю до відправки вам.

Дбайливо висаджуйте

Більшості цибулин потрібен добре дренований грунт і повне або часткове сонце. Глибина посадки також важлива. Загальне правило - виміряти висоту самої цибулини, а потім посадити її в три-чотири рази глибше. Для цибулини тюльпана висотою 5 см вам потрібно викопати яму глибиною не менше 12-15 см. Перед тим, як поставити цибулину на місце, розпушіть грунт на 3-5 см і додайте комплексне добриво для цибулинних рослин.

Не скупіться

Цибулини найкраще виглядають в щільно посаджених групах. Великі цибулини, такі як тюльпани і гіацинти, можна розташовувати групами на відстані 12-15 см одна від одної. Цибулини меншого розміру, такі як крокуси і сцилли, слід розміщувати на відстані не більше 2,5-5 см один від одного. Якщо ви можете посадити тільки десять тюльпанів, помістіть їх в дві групи по п'ять або одну групу з десяти. Один, два або ряд солдатів-тюльпанів будуть виглядати не привабливо.

Нехай дозріє листя

Як тільки ваші цибулини відцвітуть, видаліть опалі квіти, щоб рослини не витрачали енергію на розвиток насіння. Зародок квітки для наступного року формується протягом трьох-чотирьох тижнів після цвітіння. В цей час рослині потрібне листя, щоб отримувати поживні речовини для формування нової квітки. Важливо залишити листя в спокої, поки воно не пожовтіє і не почне в'янути. Потім ви можете зрізати листя або обережно потягнути за нього, щоб відірвати від цибулини.

В кінці літа саме час дістати каталоги цибулин, відвідати місцевий розплідник або витратити час на покупки цибулин в Інтернеті. Весняним цибулинам необхідно наростити сильну кореневу систему до того, як грунт промерзне. Це означає, що вам слід садити цибулини в землю в період з початку до середини осені (не чекайте, коли в кінці жовтня настане морозний день).

Останні публікації

Відлякуйте мурах природним шляхом: так ви позбудетеся шкідників
17.01.2023

Відлякуйте мурах природним шляхом: так ви позбудетеся шкідників

Колонії мурах можуть вирости дуже великими. Тому мурахам потрібно багато їжі, щоб прогодувати всіх членів. Деякі мурахи подорожують на великі відстані, щоб знайти нові джерела їжі. Іноді вони заходять у квартиру або на балкон — майже жодна перешкода не здається занадто великою для маленьких комах.

Детальніше...
Обрізка: строки і порядок обрізки дерев і кущів
16.01.2023

Обрізка: строки і порядок обрізки дерев і кущів

Дерева та кущі створюють тінь, додають структуру саду чи ландшафту, перетворюють CO 2 на кисень і є цінним середовищем існування для тварин. Час від часу слід обрізати дерева і підстригати кущі. Обрізка може служити для догляду та збільшення врожайності, але також матиме естетичні, просторові чи безпечні міркування.

Детальніше...
Рослини для різних типів ґрунтів
15.01.2023

Рослини для різних типів ґрунтів

Здається, ваші улюблені рослини не ростуть у вашому саду? Перевірте свій ґрунт – його структура, кислотність і родючість мають великий вплив на те, що ростиме чи ні.

Детальніше...