Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  П'ять зрізаних квітів на лютий

П'ять зрізаних квітів на лютий

Зрізані квіти — чудовий спосіб відпочити, особливо в лютому, коли часто надто холодно, щоб надовго виходити на вулицю. У лютому розквітає багато зимових квітів, якими можна насолоджуватися вдома.

Прості виставки з використанням одного виду квітів часто є найкращими в цю пору року. Більші зрізані квіти, як-от гамамеліс чи зимова жимолость, можна додати, щоб підбадьорити вашу експозицію, забезпечивши додаткову висоту, або зріжте кілька гілочок, щоб поставити їх у крихітну вазу.

 

Дафна бхолуа «Жаклін Постілл»

Дафнес є одним із найароматніших кущів, тому варто взяти з них зрізані квіти. Будьте обережні при обробці, так як всі частини рослини отруйні.

 

 

Ранньоквітучі нарциси

Зрізані стебла квітів нарцисів виділяють липкий сік, який може завадити іншим квітам поглинати воду, тому найкраще використовувати нарциси окремо. Не те що це має значення – радісні жовті квіти гарантовано створять гарний, ароматний експонат.

 

 

Озимник (Chimonanthus praecox)

Квіти зимівника (Chimonanthus praecox) мають чудовий інтенсивний аромат. Розташовані уздовж безлистих гілок взимку, квіти ідеально підходять для створення ароматної, видатної експозиції. Враховуючи довжину гілок, ви можете зрізати більшу довжину, щоб надати вашій квітковій виставці деяку висоту.

 
Напівпрозорі кремово-жовті квіти зимівника на безлистих стеблах

 

Проліски

Якщо вам не вистачає часу, для демонстрації квітів підійде щось таке просте, як банка для варення, або, якщо у вас є більше часу, створіть гарну експозицію, поєднавши з англійським плющем.

 
 

Гамамеліс

Вогняні зимові квіти гамамелісу були зроблені для виставок зрізаних квітів. Все, що вам потрібно, це кілька довжин у вазі, щоб створити свій комфорт. Непереборний аромат також буде витати у вашому домі. 

 

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...