Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  П'ять зрізаних квітів на лютий

П'ять зрізаних квітів на лютий

Зрізані квіти — чудовий спосіб відпочити, особливо в лютому, коли часто надто холодно, щоб надовго виходити на вулицю. У лютому розквітає багато зимових квітів, якими можна насолоджуватися вдома.

Прості виставки з використанням одного виду квітів часто є найкращими в цю пору року. Більші зрізані квіти, як-от гамамеліс чи зимова жимолость, можна додати, щоб підбадьорити вашу експозицію, забезпечивши додаткову висоту, або зріжте кілька гілочок, щоб поставити їх у крихітну вазу.

 

Дафна бхолуа «Жаклін Постілл»

Дафнес є одним із найароматніших кущів, тому варто взяти з них зрізані квіти. Будьте обережні при обробці, так як всі частини рослини отруйні.

 

 

Ранньоквітучі нарциси

Зрізані стебла квітів нарцисів виділяють липкий сік, який може завадити іншим квітам поглинати воду, тому найкраще використовувати нарциси окремо. Не те що це має значення – радісні жовті квіти гарантовано створять гарний, ароматний експонат.

 

 

Озимник (Chimonanthus praecox)

Квіти зимівника (Chimonanthus praecox) мають чудовий інтенсивний аромат. Розташовані уздовж безлистих гілок взимку, квіти ідеально підходять для створення ароматної, видатної експозиції. Враховуючи довжину гілок, ви можете зрізати більшу довжину, щоб надати вашій квітковій виставці деяку висоту.

 
Напівпрозорі кремово-жовті квіти зимівника на безлистих стеблах

 

Проліски

Якщо вам не вистачає часу, для демонстрації квітів підійде щось таке просте, як банка для варення, або, якщо у вас є більше часу, створіть гарну експозицію, поєднавши з англійським плющем.

 
 

Гамамеліс

Вогняні зимові квіти гамамелісу були зроблені для виставок зрізаних квітів. Все, що вам потрібно, це кілька довжин у вазі, щоб створити свій комфорт. Непереборний аромат також буде витати у вашому домі. 

 

Останні публікації

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні
20.02.2023

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

З кількома горщиками та контейнерами, розставленими на підвіконнях, ви можете мати свіжі овочі та листя салату на відстані дрібної відстані від кухонного столу.

Детальніше...
Рослини, які не потребують підв'язування
20.02.2023

Рослини, які не потребують підв'язування

Високі шпилі квітучих рослин залишаються популярними, починаючи від котеджних садів і закінчуючи сміливими багаторічними рослинами в схемах посадок у стилі прерій. Але ні для кого не секрет, що домогтися того, щоб така комбінація посадок виглядала гарно, є важкою роботою, не в останню чергу тому, що багаторічники потребують мульчування, зрізання, підстригання та поділу. І багато вимагають ставки.

Детальніше...
Способи змішування їстівних і декоративних рослин
19.02.2023

Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Їстівні та декоративні рослини не потрібно вирощувати окремо в саду. Насправді вирощувати їх поруч є багато переваг.

Детальніше...