Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Квіти, які розквітають у січні

Квіти, які розквітають у січні

Настав час зустрічати Новий рік. І починайте з першого місяця, тобто січня. У січні цвіте багато гарних квітів. У той час як ми тремтімо протягом усього цього зимового сезону, багато квітів, як-от жовті троянди, гвоздики, аконії тощо, чудово цвітуть у цей сезон і в повній мірі. На відміну від нас, квіти весь цей сезон веселі та веселі. Ось кілька квітів, які розквітають у січні, на випадок, якщо ви захочете їх посадити.

 

Зимовий жасмин

Одним з найпростіших квітучих рослин, яке часто красиво цвіте в січні, є зимовий жасмин. Науково називається Jasminum nudiflorum, це веселі, зимові диво-квіти. Ці квітучі рослини віддають перевагу добре дренованому ґрунту на сонці, щоб добре працювати.

Зимовий жасмин цвіте в січні

 

Гвоздики

Часто люди люблять дарувати пучок гвоздик, оскільки вони чудово символізують материнську прихильність і відображають глибоку любов і захопленн. Мало хто знає, що гвоздики є одними з квітів, які добре ростуть у січні. Батьківщиною цих видів квіткових рослин є середземноморський регіон.

У січні цвітуть гвоздики

 

Аконіт зимовий

Оскільки зима наближається, саме час побачити, як зимовий аконіт розквітає на повну силу. Ця квітка рано встає. Ці квітучі рослини не проти заморозків, і ви можете просто залишити їх і процвітати самі по собі. Віддає перевагу родючий, добре дренований грунт.

Аконіт зимовий зацвітає в січні

 

Ірис алжирський

Замість літа квіткові рослини алжирського ірису добре почуваються взимку. Ці квіти створюють вічнозелений насип листя, схожого на траву. Пізньої осені ця рослина порадує вас чудовими квітами. Прекрасний солодкий аромат його квітів обов’язково зробить ваш будинок неймовірно пахучим.

Алжирський ірис цвіте в січні

 

Крокус

Свою назву цей квітковий вид рослини отримав від грецького krokos, що означає «шафран». Крокус відноситься до виду сімейства Ірисових. Це одна з таких квітучих рослин, яка добре росте восени, взимку або навесні. Буває бузкового, лілового, жовтого та білого кольорів квітів.

Цвітуть крокуси в січні

 

Амариліс

Ці екзотичні трубчасті квітучі рослини привертають увагу кожного в кімнаті. Амариліс буває різних яскравих кольорів і походить від грецького слова, яке перекладається як «виблискувати». Вони доступні в різних кольорах, таких як червоний і білий, рожевий, лососевий, абрикосовий, рожевий або темно-бордовий, або навіть у деяких подвійних кольорах. Цю квітучу рослину потрібно обробити універсальним добривом для кімнатних рослин.

Амариліс цвіте в січні

 

Гамамеліс

Цей квітковий вид рослини відноситься до сімейства гамамелідових. У Північній Америці його називають зимовим цвітом. Він має різноманітні лікувальні властивості, на які варто сподіватися, і несе гарні насичено-жовті або оранжево-червоні квіти, які починають розпускатися приблизно восени.

Гамамеліс цвіте в січні

 

Отже, це були кілька популярних квітів, які цвітуть у січні.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...