Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Багаторічні рослини для горщиків

Багаторічні рослини для горщиків

Більшість із нас наповнюють свої горщики та контейнери однорічниками, які цвітуть віками та забезпечують максимальний ефект. Однак вони зберігаються лише один сезон, і після цвітіння їх потрібно викинути. Це робить їх досить дорогими та дорогими в обслуговуванні.

Вирощування багаторічних рослин у горщиках є хорошою ідеєю, оскільки рослини вимагають набагато менше догляду, ніж однорічні виставки. Спочатку вони можуть коштувати дорожче, ніж грядки , але виростуть у значні рослини, які згодом можна пересадити в сад. Багаторічні рослини повинні зберігатися в контейнері кілька років, після чого ви можете розділити їх і посадити назад у горщик у свіжий компост або перемістити в сад.

Багато багаторічних рослин менш ефектні, ніж багато однорічних, тому фокус полягає в тому, щоб вибрати квітучі рослини з тривалими квітами, але також мати привабливе листя або цікаву текстуру. Вирощуйте їх у великих горщиках, у якісному багатоцільовому компості без торфу та добре поливайте.

Лаванда

Лаванда любить хороший дренаж, тому під час посадки обов’язково додайте в компост трохи садового піску. Рости на сонці. Більшість сортів є вічнозеленими й повністю зимостійкими; Лавандова стеха, зображена на фото, потребує захисту взимку в холодних регіонах.

 

Жовтушник

Жовтушник — це недовгочасний багаторічний стеноцвіт, який цвіте практично цілий рік у помірних районах. Вирощуйте його самостійно або підсаджуйте весняними цибулинами. Обріжте квіткові колоски після цвітіння. Кожна рослина зберігається лише кілька років, але її легко замінити свіжими рослинами, взятими з живців.

 

Пенстемон

Пенстемони дають квіти, схожі на наперстянку, місяцями поспіль у відтінках фіолетового, рожевого та червоного. Вони напіввічнозелені та витривалі, але ви можете взяти живці, щоб забезпечити рослини на наступний рік. Не скорочуйте до весни, коли мине найгірша зимова погода. Прочитайте наш посібник із вирощування пенстемонів.

 

Лілейники

Квіти лілійників (Hemerocallis) цвітуть лише день, але вони цвітуть за цвітом, демонструючи багато тижнів. Розділіть лілейники або замініть їх кожні три-чотири роки, щоб запобігти перевантаженню коренів і забезпечити найкращий вигляд квітів.

 

Овсяниця сиза

Сіро-блакитне вічнозелене листя Festuca glauca добре поєднується з широким спектром рослин протягом року — особливо добре воно виглядає з білим, яскраво-рожевим і червоним, або лаймово-зеленим і кислотно-жовтим. Спробуйте це поєднання з молочаєм і липовим вересом.

 

Гейхера

Гейхери — це вічнозелені рослини, які вирощують здебільшого заради їхнього листя, яке має широкий діапазон кольорів, від кислотно-жовтого до темно-фіолетового. Влітку вони також несуть колоски крихітних квітів. Вони чудово підходять для інших рослин – спробуйте це поєднання з цикламеном і скімією.

 
Посадка гейхери в горщик

Морозник

Морозники є одними з перших квітучих рослин — вони прикрашають наші сади в січні та лютому і часто радують нектаром для бджіл. Вирощуючи їх у горщиках на внутрішньому дворику, ви можете насолоджуватися ними на близькій відстані.

Хоста

Є багато різновидів хости на вибір, усі вирощують здебільшого заради їх яскравого листя, яке коливається від насиченого до кислотно-зеленого. Вони ідеально підходять для тінистих місць і добре поєднуються з іншими більш ефектними рослинами. Вони дуже сприйнятливі до пожовування слимаками та равликами, але їх легше захистити в горщиках – оточіть горщик мідною стрічкою.

 

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...