Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  7 правил, як правильно пасинкувати томати

7 правил, як правильно пасинкувати томати

Знадобиться інструмент та пів години вільного часу.

  1. Розмір. Оптимальний розмір пасинка, що дозрів для видалення – 5 см. Раніше видаляти сенсу немає, відросте наново. Акуратно видаляємо, залишаючи 1-2 см біля основи з тієї ж причини: щоб не відріс.
  2. Кількість. За один раз видаляємо не більше 5 пасинків та листя з куща, інакше рослина почне стресувати і може загинути.
  3. Полив. Не поєднуйте видалення пасинків та полив. Підвищена вологість погано поєднується з відрізами. Пасинкувати найкраще наступного дня після поливу, в суху теплу погоду.
  4. Час. Першу процедуру можна проводити через 14 днів після висадки у ґрунт. Надалі дотримуйтесь того ж терміну.
  5. Сорт. Якщо ви посадили високорослі помідори, такі рослини, крім пасинкування, рекомендується прищипувати, інакше ви отримаєте величезний кущ до 2 метрів заввишки без плодів. У низькорослих сортів не рекомендується видаляти всі пасинки. Залиште 1-2 стебла. Те саме правило стосується сорту черрі: 1-2 стебла більш ніж достатньо, щоб кущ не зламався під великою кількістю плодів на пасинках.
  6. Теплиця. Для тепличних рослин кількість пасинків зростає. Для високорослих допустимо залишати 5-7 кистей на головному стеблі, а для низькорослих 2-3. Формувати кущі у теплиці потрібно частіше – 1 раз на тиждень.
  7. Пропущений пасинок можна не видаляти. Якщо він відріс, досить відщипнути йому маківку і далі рости не буде. Залишіть його як друге стебло – так буде найкраще для рослини.

Як бачите, прийоми досить прості й на практиці дозволяють заощадити купу часу, зберігши рослини здоровими та плодючими. Не забувайте підживлювати томати добривом ТМ “Чистий лист” для помідорів та перцю, це не тільки пришвидшить ріст плодів, а й повною мірою наситить їх корисними елементами та покращить смакові якості.

Гарного врожаю!

Останні публікації

Прибирання після зими
13.01.2022

Прибирання після зими

Підготовка саду до весни має бути задоволенням, а не клопоту. Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам у цих підготовках. Тому надіньте теплі рукавички, глибоко вдихніть прохолодне лютневе повітря і читайте далі.

Детальніше...
Посуха та садові рослини – як боротися з нестачею опадів?
13.01.2022

Посуха та садові рослини – як боротися з нестачею опадів?

Перш за все слід «підмінити» природу, правильно поливши рослини. Це, здавалося б, нескладне заняття насправді вимагає суворого дотримання кількох важливих правил. Інакше ми можемо нашкодити рослинам.

Детальніше...
Що посадити під деревами та чагарниками та навіщо?
12.01.2022

Що посадити під деревами та чагарниками та навіщо?

Коріння великого дерева висушують і збіднюють ґрунт, крона затінює ділянку. Здається, під грушею чи яблунею вже нічого не виросте. Розкажемо, чому це не так як з користю використовувати простір під деревами.

Детальніше...