Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  7 правил, як правильно пасинкувати томати

7 правил, як правильно пасинкувати томати

Знадобиться інструмент та пів години вільного часу.

  1. Розмір. Оптимальний розмір пасинка, що дозрів для видалення – 5 см. Раніше видаляти сенсу немає, відросте наново. Акуратно видаляємо, залишаючи 1-2 см біля основи з тієї ж причини: щоб не відріс.
  2. Кількість. За один раз видаляємо не більше 5 пасинків та листя з куща, інакше рослина почне стресувати і може загинути.
  3. Полив. Не поєднуйте видалення пасинків та полив. Підвищена вологість погано поєднується з відрізами. Пасинкувати найкраще наступного дня після поливу, в суху теплу погоду.
  4. Час. Першу процедуру можна проводити через 14 днів після висадки у ґрунт. Надалі дотримуйтесь того ж терміну.
  5. Сорт. Якщо ви посадили високорослі помідори, такі рослини, крім пасинкування, рекомендується прищипувати, інакше ви отримаєте величезний кущ до 2 метрів заввишки без плодів. У низькорослих сортів не рекомендується видаляти всі пасинки. Залиште 1-2 стебла. Те саме правило стосується сорту черрі: 1-2 стебла більш ніж достатньо, щоб кущ не зламався під великою кількістю плодів на пасинках.
  6. Теплиця. Для тепличних рослин кількість пасинків зростає. Для високорослих допустимо залишати 5-7 кистей на головному стеблі, а для низькорослих 2-3. Формувати кущі у теплиці потрібно частіше – 1 раз на тиждень.
  7. Пропущений пасинок можна не видаляти. Якщо він відріс, досить відщипнути йому маківку і далі рости не буде. Залишіть його як друге стебло – так буде найкраще для рослини.

Як бачите, прийоми досить прості й на практиці дозволяють заощадити купу часу, зберігши рослини здоровими та плодючими. Не забувайте підживлювати томати добривом ТМ “Чистий лист” для помідорів та перцю, це не тільки пришвидшить ріст плодів, а й повною мірою наситить їх корисними елементами та покращить смакові якості.

Гарного врожаю!

Останні публікації

Пересадка орхідей
19.01.2022

Пересадка орхідей

Пересадка орхідей хвилює багатьох, і це зовсім не складне завдання. Достатньо кількох хитрощів, щоб ідеально впоратися з цією елегантною рослиною.

Детальніше...
Субстрат для орхідей
19.01.2022

Субстрат для орхідей

У природі вони ростуть у спекотних та вологих тропічних лісах. Здебільшого не в землі, а високо на деревах. Тому для вирощування в домашніх умовах орхідеям потрібний специфічний ґрунт.

Детальніше...
Монстера в домашніх умовах - вимоги та догляд
18.01.2022

Монстера в домашніх умовах - вимоги та догляд

Серед кімнатних рослин особливої популярності останнім часом користуються монстери. Ця рослина добре почувається в невеликій квартирі, не вимагає сонячного світла. Що варто знати про діряву монстера і як її доглядати?

Детальніше...