Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  7 порад успішної обрізки багаторічних айстр

7 порад успішної обрізки багаторічних айстр

 

Багаторічні айстри - це перехідні рослини, які з кінця літа до осені освіжають сади масою маленьких квіток у відтінках синього, рожевого, пурпурного і білого.

Ця стаття присвячена семи порадам обрізки багаторічних айстр, які дозволять вам керувати їх ростом, обмежувати самосів, заохочувати цвітіння, покращувати циркуляцію повітря і підтримувати життєздатність.

  1. Зрізайте і насолоджуйтеся

Один із способів стимулювання пишного росту - випадковим чином зрізати квітучі стебла для створення букетів і композицій у вазах. Коли стебла зрізаються, рослина стимулюється до зростання нових пагонів і появи ще більшої кількості квітів.

  1. Обрізка в кінці сезону

Коли вегетаційний період добігає кінця, зріжте всі стебла приблизно на 6 см над землею і викиньте в сміття. Це допоможе підтримувати порядок в саду і завадить збереженню хвороботворних мікроорганізмів і шкідників.

Деяким людям подобається залишати стебла в кінці сезону на місці, але якщо ви не приберете відцвілі суцвіття, у вас буде маса пухнастих насіннєвих головок, які можуть засіяти по всьому ландшафту.

Сортове насіння дає точні копії батьків, але гібриди можуть давати різні результати, нежиттєздатне насіння або взагалі не давати насіння.

Обов'язково зазначте розташування рослин, щоб знати, де вони знаходяться наступної весни.

  1. Видаляйте відцвілі суцвіття

Видалення відцвілих суцвіть - це процес обрізки всього стебла до точки початку його зростання, як тільки всі квіти на ньому закінчують цвісти.

Видалення відцвілих стебел допомагає рослині зберігати свіжий вигляд, запобігає зав'язуванню насіння і самосівам, а також стимулює бажання знову зацвісти.

  1. Розділіть навесні

Наступний вид обрізки робиться для слухняності і витривалості.

Розподіл - це процес викопування грудок ранньою весною і розрізання товстих кореневищ і волокнистих коренів, щоб зробити одну рослину двома або більше окремими. Потім окремі рослини пересаджують за бажанням.

Це дозволяє садівникам зберігати садову флору в встановлених межах, замість того, щоб дозволяти їй розростатися за своїм бажанням.

Це також покращує провітрювання кущів, що в значній мірі перешкоджає розвитку грибкових захворювань, до яких схильні айстри. Крім того, не треба забувати про добриво для клумб та рокаріїв, яке пришвидчить ріст ваших квітів.

  1. Прищипуйте, щоб надати форму

Високорослі сорти сумно відомі тим, що вони мають дуже довгі і тонкі стебла і вимагають зміцнення опорою в кінці вегетаційного періоду.

Щоб сприяти більш компактному росту, з ранньої весни до кінця літа відщипуйте м'які кінчики. Це робить рослини нижчими, краще розгалуженими, густішими і в такому випадку вони з меншою ймовірністю будуть вимагати зміцнення.

При такій обрізці айстри стають кращими компаньйонами для інших рослин в змішаних групах, оскільки вони не розвалюються і не домінують.

 

  1. Робіть обрізку сухим ранком

Незалежно від того, ріжете ви для ваз, обрізаєте чи відщипуєте, найкраще працювати сухим ранком, коли роса вже випарувалася.

Чому?

Розріз стебел призводить до пошкодження рослин, роблячи їх вразливими для шкідників і хвороб.

Айстри схильні до грибкових захворювань, які активуються вологою, а відкриті стовбурові рани - ідеальні точки входу для хвороби.

Крім того, зрізані рослини тимчасово піддаються стресу. Вранці у них менша ймовірність зневоднення і рівень стрессу буде нижчим.

  1. Використовуйте гострий чистий секатор

І, нарешті, тримайте всі ріжучі інструменти гострими та чистими. Тупі інструменти роблять рвані порізи, які можуть оголити надлишок рослинної тканини, що призводить до поганого загоєння ран і вразливості до заражень.

Одягніть рукавички і продезінфікуйте інструменти 10-відсотковим водним розчином хлорного вапна. Очищайте їх до і після використання. Ретельно промийте і висушіть всі інструменти перед тим, як прибрати їх.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...