Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Чому мої рослини довгоногі?

Чому мої рослини довгоногі?

Після того, як ваша нова рослина приживеться у вашому домі та звикне до нового середовища, ви можете помітити деякі видимі зміни, яких ви не очікували: розтягнуте листя, рослини нахиляються до вікна тощо.

У більшості випадків все це пов’язано з одним важливим фактором: кількістю сонячного світла, яке отримує ваша рослина, або тим, як воно отримує сонячне світло. Якщо ваша рослина має занадто мало сонячного світла, вона адаптується, щоб забезпечити оптимальне сонячне світло щодня, тому ви бачите фізичні зміни.

Ми розповімо вам про кожен симптом, з яким може зіткнутися ваша рослина, і розповімо, як це виправити.

 

Фототропізм

Якщо ваша рослина тягнеться до найближчого вікна чи джерела світла, ймовірно, вона відчуває фототропізм, який є тенденцією рослини тягнутися до світла, щоб отримати якомога більше сонця.

Вони також розтягнуться таким чином, коли вони отримують світло лише з одного напрямку, що змушує вашу рослину рости до джерела світла, а не рівномірно навколо. Фототропізм може виникнути для кожної рослини, незалежно від того, отримує вона достатньо світла чи ні через ауксин, рослинний гормон, який впливає на подовження рослинних клітин.

Здорова рослина, яка витягується, є абсолютно природною, якщо вона отримує світло лише з одного напрямку, і її потрібно буде повертати щотижня для рівномірного росту. В іншому випадку ми рекомендуємо використовувати верхнє освітлення для вирощування замість обертання рослини. Якщо ваша рослина не отримує достатньо світла, ми замість цього діагностуємо проблему вашої рослини як етіоляцію (докладніше про це нижче).


Етіоляція

Якщо ваша рослина має довгий міжвузловий простір між листками (також те, що ми та багато інших рослинників називаємо «довгоногами»), блідість, ослаблений або згорнутий новий ріст і стебла, це етіоляція. Це трапляється, коли вашу рослину поміщають у недостатнє освітлення, і з часом ваша рослина стає вищою, намагаючись захопити якомога більше світла.

У процесі спроб поглинути більше світла стебла подовжуються, листя втрачає колір і може статися опадання листя. Ці симптоми виникають тому, що рослина зосереджує свою енергію на зростанні проти гравітації та на світлі, а не на правильному зростанні та розвитку.

Найкращий спосіб виправити етіоляцію у ваших рослин — збільшити освітленість, щоб запобігти фізичним змінам, що відбуваються з часом. Ми рекомендуємо перемістити рослину ближче до вікна або, якщо ви живете в особливо темному місці, замість цього додати штучне джерело світла. Існуюче листя, яке подовжене, не зможе знову зміцніти, тому ви можете обрізати будь-яке старе зростання, щоб могло розвиватися нове здорове зростання.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...