Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Каталог  / STIMUL-NPK / Добриво органічне "STIMUL-NATURAL"  /  Добриво органо-мінеральне «Стимул NPK» для фіалок

Добриво органо-мінеральне «Стимул NPK» для фіалок

Добриво органо-мінеральне «Стимул NPK» для фіалок

Добриво органо-мінеральне «Стимул NPK» для фіалок

Гурт Роздріб 16.23 грнВ магазин

Область застосування і властивості

«Стимул NPK» для фіалок – збалансоване органо-мінеральне добриво, що містить макро та мікроелементи в легкозасвоюваних формах, гумати та комплекс біологічно активних речовин. Стимулює цвітіння і бутонізацію. Забезпечує повноцінне живлення і розвиток рослини. Підсилює стійкість до хвороб.

Коренева піджива (полив 3 – 4 рази на місяць) 500 мл на 120 л води 1 ковпачок на 1.5 л води
Позакоренева піджива Не рекомендована

Успішно застосовується на сортах (видах): амарант, Блю Скай, Дабл Пінк Гіант, Дельфт Імперіал, Голубий Дунай, Ліліан Джеретт, Ментор Бій, Плам Тип, Поль Баньян, Уайт леді, облок, улибка весни, Забіяка, Наталі, Мавр і інші види фіалок.

Макроелементи (г/л): N - 10, P2О5 - 5, K2О - 15;
Мікроелементи (г/л): Бор (В) – 0,25; Залізо (Fe) – 0,31;   Марганець (Мn) – 0,23; Цинк (Zn) – 0,24; Мідь (Cu) – 0,22; Молібден (Мо) – 0,024; Кобальт (Со) – 0,012.
Вітаміни груп (мг/л): B1 – 48, C – 134, PP – 115.
Гумусові речовини (г/л): 11.
Бурштинова кислота (мг/л): 96.
Амінокислоти (мг/л): Метіонін – 40; Гліцин – 40; Лізин – 134; Триптофан – 48.

Удобрювати слід у рукавичках; у разі потрапляння на шкіру промити водою з милом; не допускати потрапляння в їжу та всередину організму; у разі потрапляння в очі промити великою кількістю води.
Зберігати в сухому закритому приміщенні, недоступному для дітей місці, окремо від ліків та харчових продуктів при температурі не більше + 40 С, відносна вологість повітря не більше 65%.
Термін придатності: 36 місяців.
Кількість в упаковці - 15 шт.