Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Каталог  / STIMUL-NPK / Добриво органічне "STIMUL-NATURAL"  /  STIMUL NATURAL для полуниці та суниці

STIMUL NATURAL для полуниці та суниці

STIMUL NATURAL для полуниці та суниці

STIMUL NATURAL для полуниці та суниці

Гурт Роздріб

Область застосування і властивості

STIMUL NATURAL для полуниці та суниці — органічне добриво для збільшення врожайності та цукристості ягід, прискорює дозрівання, збільшує розміри плодів; підвищує вміст корисних речовин. Забезпечує рослини повноцінним живленням, компенсує дефіцит макро- і мікроелементів. Підвищує опірність до хвороб, гнилий та переохолодження.

Спосіб застосування
Кореневе підживлення 1 ковпачок на 1 л води (полив 3 – 4 рази на місяць)
Позакореневе підживлення 1-1.5 ковпачка на 2.5 л води (обприскувати рослини 2-3 рази на місяць до повного зволоження листя)

 

Макроелементи (г/л): N - 15, P2О5 - 7, K2О - 9;
Мікроелементи (г/л): Бор (В) – 0,25; Залізо (Fe) – 0,31;   Марганець (Мn) – 0,23; Цинк (Zn) – 0,24; Мідь (Cu) – 0,22; Молібден (Мо) – 0,024; Кобальт (Со) – 0,012.
Вітаміни груп (мг/л): B1 – 48, C – 134, PP – 115.
Гумусові речовини (г/л): 19.
Бурштинова кислота (мг/л): 96.
Амінокислоти (мг/л): Метіонін – 40; Гліцин – 40; Лізин – 134; Триптофан – 48.

Удобрювати слід у рукавичках; у разі потрапляння на шкіру промити водою з милом; не допускати потрапляння в їжу та всередину організму; у разі потрапляння в очі промити великою кількістю води.
Зберігати в сухому закритому приміщенні, недоступному для дітей місці, окремо від ліків та харчових продуктів при температурі не більше + 40 С, відносна вологість повітря не більше 65%.
Термін придатності: 36 місяців.
Кількість в упаковці - 9 шт.