Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Каталог  / Стимул NPK / Добриво "Стимул-NPK"  /  Добриво «Стимул NPK» універсальне

Добриво «Стимул NPK» універсальне

Добриво «Стимул NPK» універсальне

Добриво «Стимул NPK» універсальне

Гурт Роздріб 17.98 грнВ магазин

Область застосування і властивості

«Стимул NPK» універсальне – збалансоване каліє-азото-фосфорне добриво, що містить мікроелементи, необхідні для повноцінного росту рослини, та комплекс вітамінів, який збільшує стійкість до хвороб та несприятливих умов утримання.

Коренева піджива (полив 3 – 4 рази на місяць) 310 мл на 50 л води 1 ковпачок на 1.5 л води
Позакоренева піджива (на листя 2 -3 рази на місяць) 310 мл на 110 л води 1 ковпачок на 3,5 л води

Успішно застосовується на сортах (видах): агавові, бальзамінові, бегонієві, бромелієві, вересові, виноградні, геранієві, геснерієві, губоцвіті, кактуси, камнеломкові, коммелінові, лілійні, маренові, малочайні, орхідні, пальмові, панданусові, папоротеподібні, первоцвіти, товстолисті, шовковиці та ін.

Макроелементи (г/л): N - 30, P2О5 - 25, K2О - 25;
Мікроелементи (г/л): Бор (В) – 0,06; Залізо (Fe) – 0,30;   Марганець (Мn) – 0,06; Цинк (Zn) – 0,06; Мідь (Cu) – 0,04; Молібден (Мо) – 0,006; Кобальт (Со) – 0,004.
Вітаміни груп (мг/л): B1 – 40, C – 130, PP – 110.

Удобрювати слід у рукавичках; у разі потрапляння на шкіру промити водою з милом; не допускати потрапляння в їжу та всередину організму; у разі потрапляння в очі промити великою кількістю води.
Зберігати в сухому закритому приміщенні, недоступному для дітей місці, окремо від ліків та харчових продуктів при температурі не більше + 40 С, відносна вологість повітря не більше 65%.
Термін придатності: 36 місяців.
Кількість в упаковці - 9 шт.