Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Каталог  / Стимул NPK / Добриво "Стимул-NPK"  /  Добриво «Стимул NPK» для цибулинних рослин

Добриво «Стимул NPK» для цибулинних рослин

Добриво «Стимул NPK» для цибулинних рослин

Добриво «Стимул NPK» для цибулинних рослин

Гурт Роздріб 20.50 грнВ магазин

Область застосування і властивості

«Стимул NPK» для цибулинних рослин – збалансоване каліє-азото-фосфорне добриво, що містить мікроелементи, необхідні для повноцінного росту рослини, та комплекс вітамінів, який збільшує стійкість до хвороб та несприятливих умов утримання.

Коренева піджива (полив 3 – 4 рази на місяць) 500 мл на 80 л води 1 ковпачок на 1.5 л води
Позакоренева піджива (на листя 2 -3 рази на місяць) 500 мл на 180 л води 1 ковпачок на 3,5 л води

Успішно застосовується на сортах (видах): гіацинт, крокус, лілія, амараллис, гиппеаструм, ірис, ахіменіс, бульбова бугонія, глориоза, глоксинія, лашеналія, рехштейнерія, смітіанта, неріна, гіменокаліс і ін.

Макроелементи (г/л): N - 15, P2О5 - 25, K2О - 35;
Мікроелементи (г/л): Бор (В) – 0,06; Залізо (Fe) – 0,30;   Марганець (Мn) – 0,06; Цинк (Zn) – 0,06; Мідь (Cu) – 0,04; Молібден (Мо) – 0,006; Кобальт (Со) – 0,004.
Вітаміни груп (мг/л): B1 – 40, C – 130, PP – 110.

Удобрювати слід у рукавичках; у разі потрапляння на шкіру промити водою з милом; не допускати потрапляння в їжу та всередину організму; у разі потрапляння в очі промити великою кількістю води.
Зберігати в сухому закритому приміщенні, недоступному для дітей місці, окремо від ліків та харчових продуктів при температурі не більше + 40 С, відносна вологість повітря не більше 65%.
Термін придатності: 36 місяців.
Кількість в упаковці - 9 шт.